Zonguldak Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Zonguldak Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Zonguldak Zonguldak Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Zonguldak Antika Alanlar, Zonguldak Antika Alan Yerler, Zonguldak Zonguldak Antika Eşya Satmak İstiyorum, Zonguldak İkinci El Kitap Alanlar, Zonguldak Plak Alan Yerler, Zonguldak Zonguldak Gümüş Alım Satım, Zonguldak Zonguldak Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Zonguldak Antika Halı eksperi ekspertizi, Zonguldak Zonguldak Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Zonguldak Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Zonguldak 33’lük Plak Alanlar, Zonguldak 45’lik Plak Alanlar, Zonguldak 78’lik Plak Alanlar, Zonguldak Antika Aksesuar Alanlar, Zonguldak Antika Alanlar. Zonguldak Antika AZonguldak Alan Yerler, Zonguldak Antika Berat Alanlar, Zonguldak Antika Bindallı Alanlar, Zonguldak Antika Hereke Halı Alan Yerler. Zonguldak Antika ipek Halı Alanlar, Zonguldak Antika Kama Alanlar, Zonguldak Antika Kapı Alanlar, Zonguldak Antika Gramafon Alanlar, Zonguldak Antika Gümüş Alanlar. Zonguldak Antika Zonguldakçer Alanlar, Zonguldak Antika Eşya Alanlar, Zonguldak Antika Ferman Alanlar, Zonguldak Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Zonguldak Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Zonguldak Antika Kartpostal Alanlar, Zonguldak Antika Kılıç Alanlar, Zonguldak Antika Kupa Alanlar, Zonguldak Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Zonguldak Antika Madalyon Alanlar, Zonguldak Antika Mobilya Alanlar, Zonguldak Antika Müzik Aletleri Alanlar, Zonguldak Antika Müzik Seti Alanlar, Zonguldak Antika Nişan Alanlar. Zonguldak Antika Obje Alanlar, Zonguldak Antika Oyuncak Alanlar, Zonguldak Antika Porselen Yemek Takımı, Zonguldak Antika Rozet Alanlar, Zonguldak Antika Saat Alanlar. Zonguldak Antika Sürahi Alanlar, Zonguldak Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Zonguldak İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Zonguldak Antika Tombak Alanlar, Zonguldak Antika Tombak Bakır Alanlar, Zonguldak Antika Tüfek Alanlar, Zonguldak Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Zonguldak El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Zonguldak Eski Eşya Alanlar, Zonguldak Antika Dürbün Alan Yerler. Zonguldak Antika Duvar Saati Alan Yerler, Zonguldak Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Zonguldak Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Zonguldak Osmanlıca Kitap Alanlar, Zonguldak Plak Alanlar, Zonguldak Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Zonguldak Hat Yazısı Alanlar, Zonguldak Hilye-i şerif Alanlar, Zonguldak El Yazması Kitap Alan Yerler, Zonguldak Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Zonguldak Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Bugün çok yaygın bir durum. Kişilik bozukluğu ergenlik döneminde kendini göstermeye başlar. Bu hastalığın sonraki yıllarda ortaya çıkması da mümkündür.

Hasta çevreden sürekli dikkat bekliyor ve sürekli duygusal bir durum sergiliyor. Zihinsel bozukluklar sınıfına dahil edilen bu olgu, kadınlarda da daha yaygındır. Sosyal yaşamda ya da işte, okul ortamında farklı davranan kişi dikkat çekmek için her yolu dener. Dikkatini çekmediğinde, sürekli şikayetini dile getirir ve aşırı duygulara ağlamaya veya tepki vermeye başlar. Tiyatro oyuncusu olarak da adlandırılan bu hastalık, sonraki dönemlerde farklı nörolojik hastalıklar için bir temel oluşturabilir. Genellikle aile sevgisinden mahrum bırakılan ve şahsen aşırı duygusal olan insanlarda görülür. Sürekli dışarıda aşkı arayan hastalar zor bir dönemden geçer.

Histrionik hastalığı olan insanlar hakkında konuşmak ve sadece çevreye ilgi göstermek ister. Aksi takdirde, bundan çok rahatsız olacaklar ve bunu duymakta tereddüt etmeyeceklerdir. Bazen şiddetli olma eğilimindedirler ve hatta dikkat çekmek için tehlikeli yollar denerler. Bu rahatsızlığın en belirgin yönü karşı cinsi etkilemeye çalışmasıdır. Cinsel davranışlar, yakın temaslar, kışkırtıcı tonlar ve cazip giyinme kişilik bozukluğunun belirtileridir.

Hasta hemen öfkelenebilir ve hemen çok mutlumuş gibi davranabilir, o zaman duygusal olabilir. Bu yüzden duyguları belirsiz ve çok yakında değişebilir. Bu hastalar, özellikle kadınlar, her zaman fiziksel yönlerine öncelik verir. El ve kol hareketlerinde uygunsuz davranışlar gösterebilirler. Göstermek, kıyafetlerinde ve konuşmasında abartmak belirtiler arasında. Ve onlar çok iyi oyuncular. Çok kolay yalan söyleyebilir, hemen ağlayabilir ve aşırı duygusal hareketler yapabilirler. Bir kişiye çok hızlı bir şekilde bağlanabilir, yakın temas kurabilir ve özellikle cinsel olarak kışkırtıcı olabilir. Yeni tanıdıkları ile yakın temas kurabilir, en önemli sırlarını söyleyebilir ve sarılma ve öpüşme gibi eylemlerle samimi olabilirler. Her zaman ilişkilerde çok yakın olmaktan yanadırlar ve bu nedenle onlardan önce gelen insanlardan etkilenebilirler.

3712_personal bozukluk (1)

İnsanlar arasında ilgi eksikliği olarak tanımlanan histrionik aslında psikolojik bir hastalıktır. Başka bir deyişle, kişiliğe özgü bir karakter değildir, deneyimlediği olaylardan etkilenme durumudur. Hastanın mutlu olduğu anlar, özellikle fiziksel olarak iltifat ettiği zaman övgüdüğü anlardır. Diğer tarafa hayran olmak için büyük çaba sarf eden insanlar ilgi ve merhametle beslenirler. Bu insanlar hayatlarını çevrelerindeki insanlara dramatik bir şekilde anlatıyorlar. Başka bir deyişle, duygusal olarak etrafta olmayan duyguları yansıtırlar.

Her zaman başkalarının dikkat çekme istekleri doğrultusunda hareket ederler. Düşüncelerini ve isteklerini arka planda tutarlar. Zengin ve lüks bir yaşam sürdüklerini vurgulayan tutumlar sergileyebilirler. Genellikle maddi yaşamlarını gizlerler ve etraflarındaki insanları parayla bağlamayı düşünebilirler. İnançları, arzuları diğer tarafın inancı ve düşüncesi ile hemen değişebilir. Kim söylerse söylesin yanında olmayı hedefliyorlar. Kimse ani tepkileri yüzünden ne olduğunu anlayamıyor. Ve genellikle bu hastalar insanlar tarafından aldatılabilir ve dışlanabilir. Bu tür davranışlar hastayı daha derin sorunlara iter.

Bu hastalığın kökeninde ebeveynlerin çocuklara karşı davranışları yatmaktadır. Anne ve baba çok uzak ve ilgisizse, çocuk ev ortamında göremediği dikkati arar. Ve bu arayış kendini farklı davranışlarla gösterir. Bu tür hastalara uygulanacak en etkili tedavi yöntemi psikoterapidir. Kişi uzun vadede bir psikiyatristin gözlemiyle tedavi edilir. Sorunun köküne ulaşmak için farklı teknikler uygulanır. Gerekirse ebeveynlerle iletişim kurulur. Ve duygulardaki ani değişiklikleri önlemek için uzmanlar da ilaç uygulayabilir. Önlem alınmazsa, daha derin sorunlarla karşılaşabilir ve kişi intihar etme eğiliminde olabilir. Ya da dikkatini çekmek için tehlikeli önlemler alarak hayatını sona erdirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 1 =

WhatsApp chat