Zeytinburnu Sahaf

Zeytinburnu Sahaf

Kullanılmış bir kitap, köklü ve deneyimli bir şirkettir. Şirket, tarihe, tarihe, ansiklopediye, destanlardan çocuk hikayelerine kadar çeşitli kitaplarda kullanılmış kitaplar satmaktadır. Şirket ayrıca mevcut kitapların satışı için de hizmet veriyor. Aradığınız kitaplar için RMA ile iletişime geçmelisiniz.

Kullanılmış kitaplara gelince, insanlar yıpranmış, hasar görmüş ve düşük kaliteli kitaplarla akla gelirler. İsteksizce kullanılmış kitaplar alabilirler. Ancak, iyi bilen kitap severler, kullanılmış kitapların daha ucuz ve daha ucuz olduğunu bilir. Kullanılmış kitap satın alan alıcıların yeni basılı kitaplara ihtiyacı yoktur. Çünkü orijinal, sağlam ve gerekli kontroller kitap satın alınarak satılmaktadır. Şirketin çok büyük bir kitap arşivi var.

Eski kitapların en iyi özelliği, kendi kokularına sahip olmalarıdır. Ayrıca, yayın yılları boyunca, daha yüksek maliyetli eski kitaplar RMA’lar satın almış ve satmıştır. Eski kitaplarınızı eskilerin alıcısı olarak kabul etmeden önce, yayın yılına, orijinal belgeye, sayfa sayısına, gözyaşı eksikliğine ve kapağın zarar görmesine özellikle dikkat ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − one =