Yeşilyurt Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

Yeşilyurt Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Yeşilyurt Antika Kitap Alanlar, Yeşilyurt İkinci El Kitap Alanlar, Yeşilyurt Eski Kitap Alanlar, Yeşilyurt Kullanılmış Kitap Alanlar, Yeşilyurt Antika Kitap Alan Yerler, Yeşilyurt İkinci El Kitap Alan Yerler, Yeşilyurt Eski Kitap Alan Yerler, Yeşilyurt Kullanılmış Kitap Alan Yerler, Yeşilyurt Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alım Satım, Yeşilyurt Sahaf, Yeşilyurt 2.el Roman Hikaye Alan Firmalar, Yeşilyurt Eski Basım Dergi Ansiklopedi Alan Dükkanlar, İstanbul Yeşilyurt Almanca İngilizce Fransızca Arapça Farsça Dil Kitapları Alan Yerler, Yeşilyurt Dergi,Kartpostal, Gazete, Ferman Ve Dökümanlar Alınır Satılır, Yeşilyurt El Yazma Osmanlıca Kitap Alım Satım, İstanbul Yeşilyurt Antika Osmanlı El Yazması Kitap Alan Yerler, Yeşilyurt Toplu Kitap Alım Satım.

Yeşilyurt Antika Kitap Alanlar

Yeşilyurt Antika Kitap Alanlar, İstanbul Yeşilyurt Antika Kitap Alan Yerler, Yeşilyurt Antika Kitap Alım Satım, Yeşilyurt Antika Kitap Satmak İstiyorum. Yeşilyurt Antika Kitap , Roman, Dergi, Hikaye, Gazete, Kartpostal, Ferman, Döküman Alan Dükkanlar.

Hologram, herhangi bir nesnenin, nesnenin lazer fotoğrafıdır. Hologramların en iyi özelliği, sadece güzel ve etkileyici değil, aynı zamanda yüksek teknoloji ürünü olmalarıdır. Hologramlar, her biri ışığı kendi yolunda yansıtan bir görüntünün katmanlarıdır. Hologram, iki ayrı lazer ışını tarafından oluşturulan üç boyutlu bir fotoğraftır. Lazer ışınlarının renkleri dalga boyuna bağlı olarak değişir. Lazerin etkinleştirildiği andan itibaren kapak, ışının geçip geçmediğini kontrol eder. 2 Lazer ışını 90 derecelik bir açıyla ikiye ayrılır, bu iki ışının buluştuğu bir nokta oluşturulur ve bu iki ışın beyaz bir ekrana yansıtılır. Işınlar ekranda açıkça görülmelidir. Kirişlerin dik açılarda olması çok önemlidir. Işınların bulunduğu platformdaki en küçük titreşim bile her şeyi mahvedebilir. Bu nedenle, 18 hava silindiri üzerinde duran 2 ton çelik bacağı olan bir tablo kullanılır. Nesne seçilir, seçilen nesne lazer sisteminin bulunduğu masaya yerleştirilir, böylece titremez. Cam bu nesnenin önüne yerleştirilir. Ayırıcı adı verilen bir sistem, lazer ışını iki parçaya ayırır ve bir ışını nesnenin önüne diğerini arkaya yönlendirir. Işınlardan biri kalıbın önüne gider ve orada yoğunluğunu ayarlayan merceğin içinden geçer. Çekimde olduğu gibi, burada bir film kullanılır. Bu film, hasar görmemesi için nesnenin önündeki cam plakaya yapışır. Sonra başka bir camla, bu film iki bardak arasına sabitlenir. En ufak bir titreşim bile her şeyi tersine çevirmek için yeterlidir. Lazer toplam 250 milyon milivolt gücünde çalışıyor. Lazere 1 saniye boyunca maruz kalan bir nesne, lazer süresini tamamlar. Tıpkı fotoğrafçılık endüstrisinde sinemada yüzmeye benzer. Birkaç farklı çözümden geçen film bitti ve hologram hazır. Çektiğimiz resim normalden çok farklı. Bir resme sağdan sola veya yukarıdan aşağıya baktığımızda, resmin farklı bir profilini görüyoruz. Ek olarak, hologram mantığını kullanarak üç boyutlu uzayda görüntü elde etmek mümkündür. İki farklı ortamdan birinde bir kişinin hologram kayıtları, bir görüntü oluşturmanıza ve kişinin başka bir yerde olduğu izlenimini verir. Bunu yapmak için, bu sistemin yaklaşık 24’ünü kullanmanız gerekir.

Yeşilyurt İkinci El Kitap Alan Yerler

İstanbul Yeşilyurt İkinci El Kitap Alanlar, Yeşilyurt İkinci El Kitap Alan Yerler, Yeşilyurt İkinci El Kitap Alım Satım, Yeşilyurt İkinci El Toplu Kitap Satmak İstiyorum.

Yeşilyurt Eski Kitap Alım Satım

Yeşilyurt Eski Kitap Alım Satım, İstanbul Yeşilyurt Eski Kitap Alanlar, Yeşilyurt İkinci El Kitap Alan Yerler, Yeşilyurt Eski Kitap Alan Dükkanlar Firmalar.

Yeşilyurt Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Yeşilyurt Kullanılmış Kitap Alanlar,Yeşilyurt Kullanılmış Kitap Alan Yerler,Yeşilyurt Kullanılmış Kitap Alım Satım,Yeşilyurt Kullanılmış Kitap Alan Dükkan Firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × four =

WhatsApp chat