Yeniköy Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

Yeniköy Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Yeniköy Antika Kitap Alanlar, Yeniköy İkinci El Kitap Alanlar, Yeniköy Eski Kitap Alanlar, Yeniköy Kullanılmış Kitap Alanlar, Yeniköy Antika Kitap Alan Yerler, Yeniköy İkinci El Kitap Alan Yerler, Yeniköy Eski Kitap Alan Yerler, Yeniköy Kullanılmış Kitap Alan Yerler, Yeniköy Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alım Satım, Yeniköy Sahaf, Yeniköy 2.el Roman Hikaye Alan Firmalar, Yeniköy Eski Basım Dergi Ansiklopedi Alan Dükkanlar, İstanbul Yeniköy Almanca İngilizce Fransızca Arapça Farsça Dil Kitapları Alan Yerler, Yeniköy Dergi,Kartpostal, Gazete, Ferman Ve Dökümanlar Alınır Satılır, Yeniköy El Yazma Osmanlıca Kitap Alım Satım, İstanbul Yeniköy Antika Osmanlı El Yazması Kitap Alan Yerler, Yeniköy Toplu Kitap Alım Satım.

Yeniköy Antika Kitap Alanlar

Yeniköy Antika Kitap Alanlar, İstanbul Yeniköy Antika Kitap Alan Yerler, Yeniköy Antika Kitap Alım Satım, Yeniköy Antika Kitap Satmak İstiyorum. Yeniköy Antika Kitap , Roman, Dergi, Hikaye, Gazete, Kartpostal, Ferman, Döküman Alan Dükkanlar.

Yeniköy İkinci El Kitap Alan Yerler

İstanbul Yeniköy İkinci El Kitap Alanlar, Yeniköy İkinci El Kitap Alan Yerler, Yeniköy İkinci El Kitap Alım Satım, Yeniköy İkinci El Toplu Kitap Satmak İstiyorum.

Yeniköy Eski Kitap Alım Satım

Yeniköy Eski Kitap Alım Satım, İstanbul Yeniköy Eski Kitap Alanlar, Yeniköy İkinci El Kitap Alan Yerler, Yeniköy Eski Kitap Alan Dükkanlar Firmalar.

Milyonlarca kişi onu cesur ve çarpıcı röportajları ile tanıdı. 1954 yılında Gaziantep’te doğan ünlü gazeteci ve muhabiri tanıyalım.

Annesi Şükran, babası Turan olan savaş 29 Mart 1954’te doğdu. Annesinin şükran hanımı yüzünden o bir ses sanatçısı ve anne eksikliğinden muzdarip Savaş Ay’ın çocukluğu, Üsküdar sokaklarından geçti. Ünlü muhabirin eğitimine bakarsak; Savaş Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Ticari Bilimler Akademisi’nde eğitim gördü. Bu eğitimlerin ardından 1974 yılında dünya gazetesinde muhabir olarak ilk adımını attı. Savaş AY daha sonra Vatan, Milliyet, Sabah ve Posta gibi tanınmış gazetelerde çalıştı.

4640_1

Savaş AY’nin ekranlarla buluşması 32. Gün adlı programla başladı. Ancak Ay’ı ünlü yapan program, 18 Ağustos 1993’te başlayan “Takım A” adlı haber-tartışma programıydı. İzleyicileri “A” adlı programa bağlayan savaş ayı da bir televizyon ekranlarındaki yardım kampanyaları ile uzun zamandır. Mesleğindeki başarı ona 1992’de en iyi gazetecilik ödülünü kazandırdı. Ünlü gazeteci de sinema alanında yeteneklerine sahipti. 2000 yılında yeteneklerini senaryosunu yazdığı ve yönettiği Dansöz filmi ile konuştu. Hatta bu filmde Kerem Alışık’ı canlandırdı.

175 cm boyunda Savaş AY’nin iki çocuğu var: Ulaş Can Ay ve Sanem Ay. Ünlü gazeteci ve muhabir 14 yıldır boğaz kanserini tedavi ediyordu. Uzun süredir mesleğini etkileyen bu amansız hastalıkla mücadelesi 9 Kasım 2013’te sona eren Savaş Ay, 59 yaşında öldü.

Yeniköy Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Yeniköy Kullanılmış Kitap Alanlar,Yeniköy Kullanılmış Kitap Alan Yerler,Yeniköy Kullanılmış Kitap Alım Satım,Yeniköy Kullanılmış Kitap Alan Dükkan Firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × five =