Yenice Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Yenice Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Yeniceakkale Yenice Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Yenice Antika Alanlar, Yenice Antika Alan Yerler, Yeniceakkale Yenice Antika Eşya Satmak İstiyorum, Yenice İkinci El Kitap Alanlar, Yenice Plak Alan Yerler, Yeniceakkale Yenice Gümüş Alım Satım, Yeniceakkale Yenice Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Yenice Antika Halı eksperi ekspertizi, Yeniceakkale Yenice Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Yenice Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Yenice 33’lük Plak Alanlar, Yenice 45’lik Plak Alanlar, Yenice 78’lik Plak Alanlar, Yenice Antika Aksesuar Alanlar, Yenice Antika Alanlar. Yenice Antika Avize Alan Yerler, Yenice Antika Berat Alanlar, Yenice Antika Bindallı Alanlar, Yenice Antika Hereke Halı Alan Yerler. Yenice Antika ipek Halı Alanlar, Yenice Antika Kama Alanlar, Yenice Antika Kapı Alanlar, Yenice Antika Gramafon Alanlar, Yenice Antika Gümüş Alanlar. Yenice Antika Hançer Alanlar, Yenice Antika Eşya Alanlar, Yenice Antika Ferman Alanlar, Yenice Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Yenice Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Yenice Antika Kartpostal Alanlar, Yenice Antika Kılıç Alanlar, Yenice Antika Kupa Alanlar, Yenice Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Yenice Antika Madalyon Alanlar, Yenice Antika Mobilya Alanlar, Yenice Antika Müzik Aletleri Alanlar, Yenice Antika Müzik Seti Alanlar, Yenice Antika Nişan Alanlar. Yenice Antika Obje Alanlar, Yenice Antika Oyuncak Alanlar, Yenice Antika Porselen Yemek Takımı, Yenice Antika Rozet Alanlar, Yenice Antika Saat Alanlar. Yenice Antika Sürahi Alanlar, Yenice Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Yenice İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Yenice Antika Tombak Alanlar, Yenice Antika Tombak Bakır Alanlar, Yenice Antika Tüfek Alanlar, Yenice Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Yenice El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Yenice Eski Eşya Alanlar, Yenice Antika Dürbün Alan Yerler. Yenice Antika Duvar Saati Alan Yerler, Yenice Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Yenice Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Yenice Osmanlıca Kitap Alanlar, Yenice Plak Alanlar, Yenice Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Yenice Hat Yazısı Alanlar, Yenice Hilye-i şerif Alanlar, Yenice El Yazması Kitap Alan Yerler, Yenice Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Yenice Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Robert De Niro 17 Ağustos 1943’te New York, ABD’de doğdu. New York’un Greenwich Köyü bölgesinde doğan De Niro’nun babası İtalya ve İrlanda kökenli. Ancak, anne Hollandalı ve Alman ırklarından geliyor. Büyükbabası İrlandalı bir göçmen olan Robert De Niro, çok kültürlü bir ailede yetişiyor, ancak çoğunlukla İtalyan kültüründen geliyor. Manhattan, New York’ta doğan Robert De Niro da ilkokula başladı. Daha sonra Robert De Niro sırasıyla Elisabeth Irwin Lisesi’ne ve Küçük Kırmızı Okul Evi’ne gitti ve son olarak lisenin son yılında Müzik ve Sanat Okulu’na katıldı. Daha sonra birçok okula devam eden Robert De Niro, birçoğunu bıraktı ve mezun olmadı.

Aktif oyunculuk kariyerine 1963’te sadece 20 yaşındayken başlayan De Niro, 90’dan fazla filmde rol aldı. İlk oyunculuk deneyimini Brian De Palma’nın The Wedding Party’de yaşayan Robert De Niro, daha sonra Roger Corman’ın Bloody Mama filminde rol aldı. Robert De Niro’ya ün kazandıran filmler 1973’te Davul Yavaşça Vur, 1974’te Godfather II ve 1976’da Taksi Şoförüdür. Layık görülen İtalyan kökenli Amerikalı aktör olan Godfather’daki başarılı performansının ardından. En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü de önümüzdeki yıllarda çok daha fazla ödül aldı. Robert De Niro, yönetmen Martin Scorsese ile birçok film çekti. Özellikle Taksi Şoförü ve 1991 Cape Fear en önemlileri arasında.

Robert De Niro, 1978’de vurulan ve Vietnam Savaşı’nı temel alan The Gadfather ile ilk Oscar’ını kazanmadan önce The Deer Hunter filmindeki olağanüstü performansından etkilenmesine rağmen Oscar’a aday gösterildi. Buna ek olarak, De Niro, bu filmden ziyade, Oscar’a aday gösterilmesine rağmen 1990 filmi Uyanışlar’da kazanamadı. Robert De Niro, 1990 yılında Martin Scorsese’nin filmi Goodfellas’da oynadığı Jimmy Conway ile büyük beğeni topladı. Ancak, bu filmde birçok ödüle aday gösterilmesine rağmen ödüller diğer oyunculara verildi.

1990’larda ve 2000’lerde birçok filmde yer alan Robert De Niro, suç ve komedi filmlerinin yanı sıra gerilim ve korku filmlerinin en çok aranan yüzlerinden biri haline geldi. Bu dönemde, Al Pacino, Matt Damon, Jean Reno, Natascha McElhone, Leonardo Di Caprio, Angelina Jolie, Brad Pitt gibi isimlerle önemli roller oynayan Robert De Niro, izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. özellikle 2006 filmi Mole’de canlandırdığı bir karakter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + five =

WhatsApp chat