Ümraniye Antika Eşya Alanlar

Ümraniye Antika Eşya Alanlar

Numara 1: 0532 335 75 06

Numara 2: 0531 981 01 90

Ümraniye’de yaşıyor ve elinizde bulunana antika eşyanın satın alınmasını istiyorsanız en doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Yukarıda bulunana Numara 1 ve numara 2 ile iletişime geçebilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ümraniye Antika Eşya Alan Yerler

İstanbul Ümraniye Antika Eşya Alan Yerler’de oldukça fazla antikacı yer almaktadır. Özellikle çarşılar ve antikacılar pazarları dışında iş yapan özel antika dükkanları’da yer almaktadır. Antikanızı satacağınız firmanın en önemli özelliği size güven vermesi ve eşyalarınıza en iyi fiyat teklifini sunmasıdır.

Ümraniye Antika Alım Satım

Ümraniye Antika Alım Satım işi yapan firmalardan biri olan kurumumuz Ümraniye ilçesinde yer alan en büyük kurumlardan birisi olduğumuzdan eminiz. Antikaların alınıp satılması için yeterli güvenilirlik oranı sağladığımızdan son derece eminiz.

Ümraniye Antika Alanlar

Evinizin bir yerinde kalan, unutulmuş antika değeri taşıyacak eşyalar evinizde bir fazlalık olarak kalmamalıdır. Bu antika değeri taşıyabilecek ikinci el eşyalarınızı bütçenize katkıda bulunmak ve aynı zamanda çok yüksek fiyatlara satmak istiyorsanız yukarıda bulunan numaralarımızdan bize ulaşabilir ve fiyat teklifi ile aynı zamanda bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Antika Eşya Alım Satım

Ümraniye Antika Eşya Alım Satım, Antika eşyanızın incelenmesinde objenin kime ait olduğu,eşyanın yaşını, eşyanın sık rastlanıp rastlanılmadığı gibi faktörler göz önünde bulundurup sizlere en iyi fiyat teklifi verilmeye çalışılacaktır.

Ümraniye Antikacılar

Ümraniye’de yaşıyor ve antika olabilecek eşyanızı değerinde satmak istiyorsanız cep telefonu numaralarımız ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × three =