Türkali Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

Türkali Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Türkali Antika Kitap Alanlar, Türkali İkinci El Kitap Alanlar, Türkali Eski Kitap Alanlar, Türkali Kullanılmış Kitap Alanlar, Türkali Antika Kitap Alan Yerler, Türkali İkinci El Kitap Alan Yerler, Türkali Eski Kitap Alan Yerler, Türkali Kullanılmış Kitap Alan Yerler, Türkali Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alım Satım, Türkali Sahaf, Türkali 2.el Roman Hikaye Alan Firmalar, Türkali Eski Basım Dergi Ansiklopedi Alan Dükkanlar, İstanbul Türkali Almanca İngilizce Fransızca Arapça Farsça Dil Kitapları Alan Yerler, Türkali Dergi,Kartpostal, Gazete, Ferman Ve Dökümanlar Alınır Satılır, Türkali El Yazma Osmanlıca Kitap Alım Satım, İstanbul Türkali Antika Osmanlı El Yazması Kitap Alan Yerler, Türkali Toplu Kitap Alım Satım.

Türkali Antika Kitap Alanlar

Türkali Antika Kitap Alanlar, İstanbul Türkali Antika Kitap Alan Yerler, Türkali Antika Kitap Alım Satım, Türkali Antika Kitap Satmak İstiyorum. Türkali Antika Kitap , Roman, Dergi, Hikaye, Gazete, Kartpostal, Ferman, Döküman Alan Dükkanlar.

Soğuk haddeleme; Bu, yarı mamul bir ürün şeklinde üretilen, istenen boyutları bir makas hattında ve / veya soğuk formda keserek ve paketleyerek tüketiciye hazır olan çelik imalat işlemidir. Soğuk haddeleme ile üretilen yassı ürünler pahalıdır ve üretim özellikleri ve üretim karmaşıklığı açısından ayrı özelliklere sahiptir. Soğuk haddelemede 3 grup üretilir; 1 – sıcak rulolarda; bir veya daha fazla dağlama, uzunluk boyunca kesme, kenar boyunca kesme, kesme, 2- Sıcak bobinler; dağlama, soğuk haddeleme, tavlama, tavlama (ve boy kesme) işlemleri ile elde edilen soğuk ürünler, 3- Soğuk ruloların yüzeylerinin kalay / krom ile kaplanmasıyla elde edilen kalay / krom kalay ürünleri. Soğuk haddelemede, işlem esas olarak müşterinin talebi üzerine gerçekleştirilir. Peki müşteri ne kadar süre sac istiyor? Kendisi temizlik, taşlama, yuvarlanma yapmak istiyor mu? Müşteri malzemeyi nerede ve hangi amaçla kullanacaktır? Uzun bir rulo sac mı istiyor yoksa bir kağıtta belirli boyutlar mı istiyor? Bu soruların cevaplarına uygun olarak oluşturulan süreç, sıcak haddeden çıkan ve haddelenmiş çelik malzemenin izlediği adımları takip eder; a) Sıcak haddelenmiş çelik, işlem yapılmadan rulo hazırlama hattına gönderilir. Yüzeydeki ve kenarlardaki teraziler, sıcak makas sayesinde kısmen temizlenir, kesilir ve istenen boyutlarda paketlenir ve müşteriye gönderilir. b) Sıcak haddelenmiş çelik, sıcak makasta veya dilme çizgileri adı verilen istenen boyutlarda, herhangi bir işlem yapılmadan sadece kenar parçalarının kesilmesi ile kesilir ve paketlenir ve müşteriye gönderilir. c) Sıcak haddelenmiş çelik yüzeyinde oluşan kireci ve diğer parçaları temizlemek için dekapaj hattına gönderilir. c1– Aşındırma hattında yüzeyi temizlenen malzemenin kalınlığı doğrudan müşteriye teslim edilirse. c2 – Aşındırma hattında yüzeyi temizlenen malzemenin kalınlığı yetersizse ve daha fazla seyreltme gerekiyorsa, bu adımdan sonra Tandem Hadde adlı bir parçaya girer. Bu aşamada, silindirler ve silindirler sayesinde malzemeye basınç uygulanarak silindir 0.16-0.26 mm’ye kadar inceltilebilir. İstenilen kalınlığa getirilen malzemede ortaya çıkan atomik bozulmaları ortadan kaldırmak için 600 ° C’de yaklaşık 30 saat tavlama yapılır. Malzemeyi soğutduktan sonra, daha parlak bir yüzey elde etmek için% 2 gibi kimyasallar içeren çözeltiler (deterjan diyebiliriz) kullanılarak bir fırça ile temizlenir. Malzemeye uygulanan işlemlerden sonra yüzey ve kenarlar kavisli hale geldi. Bunu düzeltmek için temperleme işlemi yapılar ve soğuk makas kullanılarak kesilir ve müşteriye teslim edilir. Tavlama işleminden sonra, malzemenin yüzeyi müşterinin kullanım alanına / amacına göre kalay, krom veya galvaniz ile kaplanır ve daha sonra istenilen ebat / ebatta makasla kesilerek müşteriye sunulur.

Türkali İkinci El Kitap Alan Yerler

İstanbul Türkali İkinci El Kitap Alanlar, Türkali İkinci El Kitap Alan Yerler, Türkali İkinci El Kitap Alım Satım, Türkali İkinci El Toplu Kitap Satmak İstiyorum.

Türkali Eski Kitap Alım Satım

Türkali Eski Kitap Alım Satım, İstanbul Türkali Eski Kitap Alanlar, Türkali İkinci El Kitap Alan Yerler, Türkali Eski Kitap Alan Dükkanlar Firmalar.

Türkali Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Türkali Kullanılmış Kitap Alanlar,Türkali Kullanılmış Kitap Alan Yerler,Türkali Kullanılmış Kitap Alım Satım,Türkali Kullanılmış Kitap Alan Dükkan Firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × one =