Tefenni Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Tefenni Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Burdur Tefenni Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Tefenni Antika Alanlar, Tefenni Antika Alan Yerler, Burdur Tefenni Antika Eşya Satmak İstiyorum, Tefenni İkinci El Kitap Alanlar, Tefenni Plak Alan Yerler, Burdur Tefenni Gümüş Alım Satım, Burdur Tefenni Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Tefenni Antika Halı eksperi ekspertizi, Burdur Tefenni Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Tefenni Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Tefenni 33’lük Plak Alanlar, Tefenni 45’lik Plak Alanlar, Tefenni 78’lik Plak Alanlar, Tefenni Antika Aksesuar Alanlar, Tefenni Antika Alanlar. Tefenni Antika Avize Alan Yerler, Tefenni Antika Berat Alanlar, Tefenni Antika Bindallı Alanlar, Tefenni Antika Hereke Halı Alan Yerler. Tefenni Antika ipek Halı Alanlar, Tefenni Antika Kama Alanlar, Tefenni Antika Kapı Alanlar, Tefenni Antika Gramafon Alanlar, Tefenni Antika Gümüş Alanlar. Tefenni Antika Hançer Alanlar, Tefenni Antika Eşya Alanlar, Tefenni Antika Ferman Alanlar, Tefenni Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Tefenni Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Tefenni Antika Kartpostal Alanlar, Tefenni Antika Kılıç Alanlar, Tefenni Antika Kupa Alanlar, Tefenni Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Tefenni Antika Madalyon Alanlar, Tefenni Antika Mobilya Alanlar, Tefenni Antika Müzik Aletleri Alanlar, Tefenni Antika Müzik Seti Alanlar, Tefenni Antika Nişan Alanlar. Tefenni Antika Obje Alanlar, Tefenni Antika Oyuncak Alanlar, Tefenni Antika Porselen Yemek Takımı, Tefenni Antika Rozet Alanlar, Tefenni Antika Saat Alanlar. Tefenni Antika Sürahi Alanlar, Tefenni Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Tefenni İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Tefenni Antika Tombak Alanlar, Tefenni Antika Tombak Bakır Alanlar, Tefenni Antika Tüfek Alanlar, Tefenni Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Tefenni El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Tefenni Eski Eşya Alanlar, Tefenni Antika Dürbün Alan Yerler. Tefenni Antika Duvar Saati Alan Yerler, Tefenni Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Tefenni Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Tefenni Osmanlıca Kitap Alanlar, Tefenni Plak Alanlar, Tefenni Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Tefenni Hat Yazısı Alanlar, Tefenni Hilye-i şerif Alanlar, Tefenni El Yazması Kitap Alan Yerler, Tefenni Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Tefenni Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Miladin ”Dado” Prso, 5 Kasım 1974’te Zadar, Yugoslavya’da doğdu. Profesyonel kariyeri boyunca Prso birçok takımda oynama şansı yakaladı ve 300’den fazla lig maçında başarılı oldu. 2004 yılında Monako’nun UEFA Şampiyonlar Ligi final kadrosunda yer alan Dado Prso, ekibine önemli katkılarda bulundu. Buna ek olarak, Dado Prso 2004’te Monako’dan Rangers’a transfer oldu, bu sefer UEFA Kupası finalini oynadı ama maalesef kupa CSKA Moskova tarafından kaldırıldı.

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası’nda finali gören ancak kazanamayan Prso, Hırvat milli takımını 32 kez kazandı ve 2006 FIFA Dünya Kupası takımlarının yanı sıra Euro 2004’e girmeyi başardı. Zadar’da doğdu, Prso gitti NK Bağat ve NK Zadar ekiplerinde eğitim. Çok genç yaşta futbol oynamaya başlayan Prso, kendini bu takımların altyapısında gösterdikten sonra Hırvatistan’ın en köklü kulüplerinden Hajduk Split’e transfer oldu. Hajduk Split’e transfer edildiğinde 12 yaşındayken Prso ayrılmak zorunda kaldı.

tumblr_mlozalonBc1s05njao7_500 Hajduk’tan ayrıldıktan sonra 1992 yılında Pazinka ekibi ile ilk profesyonel sözleşmesini terk eden Prso burada hayal kırıklığına uğradı. Pazinka’da 26 lig maçında sadece 2 gol atabilen Prso, bir yıl sonra Rouen takımına transfer edildi. 1993’te Rouen’e imza atan Hırvat futbolcu, 10 lig maçında sadece 1 gol attığında sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi ve Prso 1995’te Fransa yolunu aldı. Fransa Stade Raphaelois takımı ile sözleşme imzalayan Dado Prso , 18 maçta forma şansı buldu ve 7 gol attı.

Monako’nun dikkatini çekmeyi başaran Dado Prso, Monoca formasıyla toplam 101 maçta 28 gol yaşadı. Bu dönemde Avrupa kupalarında da mücadele eden Monako’nun önemli bir parçası olan Prso, ilk olarak iki yıl boyunca Ajaccio’ya kiralandı. Ajaccio’da iyi futbol ve 21 gol atan Monako onu hatırlattı. Geri dönen Prso, Monako’nun Shabani Nonda ile en etkili saldırı silahlarından biri haline geldi. Özellikler Prso, Monaco ile Deportivo La Coruna arasında 4 golle oynanan grup maçında 8-3 puan aldı ve uzun süredir UEFA Şampiyonlar Ligi’nde bir maçta gol atan oyuncu oldu.

Monako’dan sonra, İskoçya Premier Ligi takımlarından Glascow Rangers ile sözleşme imzalayan Prso, kariyerini kariyerinin en skorer ismi olarak geçirdi. Ranger formasıyla 94 lig maçında net 31 kez yayınlanan Prso, ilk kez ulusal lig şampiyonasına da sahipti. Bu başarıda attığı hedefler büyük önem taşıyordu. İlk sezonunda şampiyon olan Rangers için 34 lig maçında oynayan Hırvat forvet, 18 gol atmayı başardı. Prso, 2005 yılında birçokları tarafından “yılın transferi” olarak yorumlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × one =

WhatsApp chat