Tavas Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Tavas Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Denizli Tavas Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Tavas Antika Alanlar, Tavas Antika Alan Yerler, Denizli Tavas Antika Eşya Satmak İstiyorum, Tavas İkinci El Kitap Alanlar, Tavas Plak Alan Yerler, Denizli Tavas Gümüş Alım Satım, Denizli Tavas Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Tavas Antika Halı eksperi ekspertizi, Denizli Tavas Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Tavas Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Tavas 33’lük Plak Alanlar, Tavas 45’lik Plak Alanlar, Tavas 78’lik Plak Alanlar, Tavas Antika Aksesuar Alanlar, Tavas Antika Alanlar. Tavas Antika Avize Alan Yerler, Tavas Antika Berat Alanlar, Tavas Antika Bindallı Alanlar, Tavas Antika Hereke Halı Alan Yerler. Tavas Antika ipek Halı Alanlar, Tavas Antika Kama Alanlar, Tavas Antika Kapı Alanlar, Tavas Antika Gramafon Alanlar, Tavas Antika Gümüş Alanlar. Tavas Antika Hançer Alanlar, Tavas Antika Eşya Alanlar, Tavas Antika Ferman Alanlar, Tavas Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Tavas Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Tavas Antika Kartpostal Alanlar, Tavas Antika Kılıç Alanlar, Tavas Antika Kupa Alanlar, Tavas Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Tavas Antika Madalyon Alanlar, Tavas Antika Mobilya Alanlar, Tavas Antika Müzik Aletleri Alanlar, Tavas Antika Müzik Seti Alanlar, Tavas Antika Nişan Alanlar. Tavas Antika Obje Alanlar, Tavas Antika Oyuncak Alanlar, Tavas Antika Porselen Yemek Takımı, Tavas Antika Rozet Alanlar, Tavas Antika Saat Alanlar. Tavas Antika Sürahi Alanlar, Tavas Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Tavas İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Tavas Antika Tombak Alanlar, Tavas Antika Tombak Bakır Alanlar, Tavas Antika Tüfek Alanlar, Tavas Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Tavas El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Tavas Eski Eşya Alanlar, Tavas Antika Dürbün Alan Yerler. Tavas Antika Duvar Saati Alan Yerler, Tavas Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Tavas Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Tavas Osmanlıca Kitap Alanlar, Tavas Plak Alanlar, Tavas Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Tavas Hat Yazısı Alanlar, Tavas Hilye-i şerif Alanlar, Tavas El Yazması Kitap Alan Yerler, Tavas Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Tavas Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Franz Anton Beckenbauer 11 Eylül 1945’te Münih, Almanya’da doğdu. Eski bir futbolcu ve teknik direktör olan Beckenbauer, şu anda Bayern Münih yöneticilerinden biri. Futbol kariyerinde savunma pozisyonunda görev yapan Alman oyuncu, şimdiye kadarki en iyi oyuncu olarak kabul edilir. Kariyerinde sayısız başarıya sahip olan Alman atlet, FIFA Dünya Kupası’nı hem antrenör hem de futbolcu olarak kaldıran tek atlet. “Der Kaiser” lakaplı Alman oyuncu, Alman futbolu tarihinin en iyi oyuncusu olarak kabul edilir ve bu anlamda Almanya için çok önemli bir marka ve kişilik olarak kabul edilir. Bir futbolcu iken defans çizgisinde süpürücü olarak görev yapan Beckenbauer, 3 farklı kulüpte oynama şansına sahip oldu ve böylece sayısız kupa kazanan Alman sporculardan biri oldu.

Beckenbauer, 1964 yılında başlattığı ve ağlarını 81 kez yayınladığı profesyonel futbol kariyerinde 587 lig maçında hizmet etme şansına sahip oldu. Özellikle Almanya’nın en büyük kulübü Bayern Münih’te ciddi başarılara ulaşan Beckenbauer, o zamanlar Alman milli takımının vazgeçilmez oyuncusu olmayı başardı ve uzun süre futbol efsanesi olarak bilinir hale getirdi. 1964 yılında Bayern Münih’teki kariyeri ile ulusal ve uluslararası kupayı bırakmayan Beckenbauer, Münih formasıyla 427 lig maçında görev yaptı ve 60 gol attı. 13 yıllık Bayern Münih kariyerine 1977’de Amerika Birleşik Devletleri’nin New York Cosmos takımına transfer olarak son veren Beckenbauer, 4 Bundesliga, 4 Almaya Kupası, 3 UEFA Şampiyonlar Ligi, 1 Kıtalararası Kupa ve 1 UEFA Kupa Galipleri Kupası’nı kazanmayı başardı. Franz Beckenbauer sadece UEFA Süper Kupası’nda mutlu sona ulaşamadı. Bayern Münih 3 yıl üst üste UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduğunda Beckenbauer takımın en değerli oyuncusu olarak kabul edildi.

s-83520cdd8d25a6b75e55ab2aaaab27571e1ff95f1977 Bayern Münih’ten New York Cosmos’a geçen Beckenbauer, üç Amerikan Ligi şampiyonluğuna sahip ve ardından Almanya’ya döndü. 1980’de Hamburg’a transfer olan ve burada kupa kazanan Beckenbauer, 1983’te tekrar New York Cosmos ile sözleşme imzaladı ve 27 maçtan sonra emekli olduğunu açıkladı. 1984’te Alman milli takımının başına geçen Beckenbauer, finallerini burada iki kez FIFA Dünya Kupası’nda gördü ve 1990’da Arjantin’e karşı bu finallerden birini kazanmayı başardı. 1986’da finali gören Beckenbauer ile Almanya, Arjantin’e 3-2 yenerek kupayı kazanamadı. Buna ek olarak, Beckenbauer bir futbolcuyken, 1972’de Almanya ile Avrupa Şampiyonu olmayı başardı. Antrenör olmadan 103 kez Alman ulusal forması giyen ve 14 gol atan Beckenbauer, 1974’te bir futbolcuyken Dünya Kupası’nı kaldırdıktan sonra 1974’te kupa ve bu rekor hala kırılmamış.

Dünya Kupası’nın galibiyetini Alman milli takımının başına bıraktıktan sonra, Beckenbauer 1990’da Fransa’da Ligue 1 takımlarından biri olan Marsilya’nın liderliğini aldı. Marsilya’da sadece bir yıl kalan Beckenbauer herhangi bir kupa almadı. Bundan sonra, 1993 yılında Bayern Münih’te gerçekleşen futbol efsanesi 1 yıl burada kaldı ve 1 Bundesliga şampiyonluğu kazandı. 1996’da yarım dönem Bayern Münih’e geri dönen Beckenbauer, UEFA Kupası’nı takımına getirdi ve aktif koçluk kariyerine son verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × two =

WhatsApp chat