Sultanahmet Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

Sultanahmet Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Sultanahmet Antika Kitap Alanlar, Sultanahmet İkinci El Kitap Alanlar, Sultanahmet Eski Kitap Alanlar, Sultanahmet Kullanılmış Kitap Alanlar, Sultanahmet Antika Kitap Alan Yerler, Sultanahmet İkinci El Kitap Alan Yerler, Sultanahmet Eski Kitap Alan Yerler, Sultanahmet Kullanılmış Kitap Alan Yerler, Sultanahmet Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alım Satım, Sultanahmet Sahaf, Sultanahmet 2.el Roman Hikaye Alan Firmalar, Sultanahmet Eski Basım Dergi Ansiklopedi Alan Dükkanlar, İstanbul Sultanahmet Almanca İngilizce Fransızca Arapça Farsça Dil Kitapları Alan Yerler, Sultanahmet Dergi,Kartpostal, Gazete, Ferman Ve Dökümanlar Alınır Satılır, Sultanahmet El Yazma Osmanlıca Kitap Alım Satım, İstanbul Sultanahmet Antika Osmanlı El Yazması Kitap Alan Yerler, Sultanahmet Toplu Kitap Alım Satım.

Sultanahmet Antika Kitap Alanlar

Sultanahmet Antika Kitap Alanlar, İstanbul Sultanahmet Antika Kitap Alan Yerler, Sultanahmet Antika Kitap Alım Satım, Sultanahmet Antika Kitap Satmak İstiyorum. Sultanahmet Antika Kitap , Roman, Dergi, Hikaye, Gazete, Kartpostal, Ferman, Döküman Alan Dükkanlar.

Sultanahmet İkinci El Kitap Alan Yerler

İstanbul Sultanahmet İkinci El Kitap Alanlar, Sultanahmet İkinci El Kitap Alan Yerler, Sultanahmet İkinci El Kitap Alım Satım, Sultanahmet İkinci El Toplu Kitap Satmak İstiyorum.

Sultanahmet Eski Kitap Alım Satım

Sultanahmet Eski Kitap Alım Satım, İstanbul Sultanahmet Eski Kitap Alanlar, Sultanahmet İkinci El Kitap Alan Yerler, Sultanahmet Eski Kitap Alan Dükkanlar Firmalar.

Bugün gelişen teknolojiye rağmen, önemli işlemlerde kullanılan şifreleri unutmak hala imkansızdır. Tüm güvenlik girişimlerine rağmen, bu sorunun tamamen üstesinden gelinemez. Stanford Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada çok ilginç bir durumla karşılaşıldı. Bu şifre sorununa da bir çözüm olabilecek bu araştırmanın sonucunda, şifreyi oluşturan kullanıcılar bile oluşturdukları şifreleri bilmeden harekete geçebilecektir. Nasıl? Bu araştırmanın sonucuna “örtük öğrenme” adı verildi. Bu öğrenmeye göre oluşturulan şifreyi bilinçli olarak bilemeyiz. Sadece beyin ezberlenir. Bir süre sonra, sürekli girilen şifreleri söylemekte zorluk çekebiliriz. Ancak, şifreyi girerken, elimiz doğrudan tuşlara döner. Bu bununla ilgili. Yani, şifre kullanıcı tarafından hatırlanmasa bile, yanlışlıkla beyin tarafından hatırlanacaktır. Bu üniversitede yapılan araştırmada, deneklere 30 haneli şifre 100’den fazla gösterilmiştir. Zamanla, denekler bilinçsizce bu şifreyi ezberledi. Başka bir deyişle, çoğu konu parolayı söyleyemeseler bile parolayı doğru girebiliyordu. Bu duruma ulaşıldıktan sonra tekrar sona erdirildi ve 2 hafta beklendi. 2 haftanın sonunda tekrarsız olarak bu şifreye girerken çok az hata yapıldığı ortaya çıktı. Bu sistem, daha olgun olduğunda şifre unutma sorununa ciddi bir çözüm getirecek gibi görünüyor.

Sultanahmet Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Sultanahmet Kullanılmış Kitap Alanlar,Sultanahmet Kullanılmış Kitap Alan Yerler,Sultanahmet Kullanılmış Kitap Alım Satım,Sultanahmet Kullanılmış Kitap Alan Dükkan Firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + seventeen =

WhatsApp chat