Şehremini Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

Şehremini Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Şehremini Antika Kitap Alanlar, Şehremini İkinci El Kitap Alanlar, Şehremini Eski Kitap Alanlar, Şehremini Kullanılmış Kitap Alanlar, Şehremini Antika Kitap Alan Yerler, Şehremini İkinci El Kitap Alan Yerler, Şehremini Eski Kitap Alan Yerler, Şehremini Kullanılmış Kitap Alan Yerler, Şehremini Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alım Satım, Şehremini Sahaf, Şehremini 2.el Roman Hikaye Alan Firmalar, Şehremini Eski Basım Dergi Ansiklopedi Alan Dükkanlar, İstanbul Şehremini Almanca İngilizce Fransızca Arapça Farsça Dil Kitapları Alan Yerler, Şehremini Dergi,Kartpostal, Gazete, Ferman Ve Dökümanlar Alınır Satılır, Şehremini El Yazma Osmanlıca Kitap Alım Satım, İstanbul Şehremini Antika Osmanlı El Yazması Kitap Alan Yerler, Şehremini Toplu Kitap Alım Satım.

Şehremini Antika Kitap Alanlar

Şehremini Antika Kitap Alanlar, İstanbul Şehremini Antika Kitap Alan Yerler, Şehremini Antika Kitap Alım Satım, Şehremini Antika Kitap Satmak İstiyorum. Şehremini Antika Kitap , Roman, Dergi, Hikaye, Gazete, Kartpostal, Ferman, Döküman Alan Dükkanlar.

Şehremini İkinci El Kitap Alan Yerler

İstanbul Şehremini İkinci El Kitap Alanlar, Şehremini İkinci El Kitap Alan Yerler, Şehremini İkinci El Kitap Alım Satım, Şehremini İkinci El Toplu Kitap Satmak İstiyorum.

Şehremini Eski Kitap Alım Satım

Şehremini Eski Kitap Alım Satım, İstanbul Şehremini Eski Kitap Alanlar, Şehremini İkinci El Kitap Alan Yerler, Şehremini Eski Kitap Alan Dükkanlar Firmalar.

Biz Facebook cevheriyiz. Facebook bizi kazanıyor. Yani Facebook’un insanlar olmadan bir değeri yok. Neden? Facebook gelirlerinin birincil kaynağı kullanıcı verileridir. Dünya çapında yaklaşık 900 milyon aktif kullanıcısı vardır. Bu kullanıcıların her hareketi kaydedilir. Türkiye, Hindistan, Brezilya ekonomisi gibi gelişmekte olan ülkelerde kullanıcı sayısı artmaktadır. Türkiye’de yaklaşık 30 milyon Facebook kullanıcısı var. Kullanıcı verileri nasıl para kazanıyor? Reklamverenler artık herkesin reklamlarını görmesini istemiyor. Çünkü milyarlarca görüşün, onları hedef kitleye göstermeye kıyasla çok karlı olmadığı ortaya çıktı. Bu nedenle, Facebook reklamverenleri ürünlerini ilgilendirebileceklerini veya dikkat çekmelerini istediklerini düşündükleri kitlelere ulaşmak istiyor. Örneğin, ürünlerinin herhangi birini satacak bir şirketi ele alalım. Bu şirket, 18-25 yaş arası spor ilgisi olan bir kitleye, hepsi kadın reklamlar gösterebilir. Böylece şirket daha az para harcayarak daha fazla satabilir. Başka bir deyişle, sporla ilgili olmayan 1 ml’lik kadınlara Fenerbahçe forması satmaya çalışmak ne kadar mantıklı değil. Doğru insanlar doğru şekilde ilan edilmelidir. Facebook bu reklam modelini satıyor. Facebook gelirlerinin% 85’i kullanıcı verilerinin pazarlanmasına dayanıyor. Kişisel verilerimizi satmak ve paylaşmak sevmediğimiz bir şeydir. Bu nedenle, en az güvenilir web siteleri arasında Facebook zirveye çıkıyor. Ama hiç kimse kolayca pes edemez. Çünkü burada birçok arkadaşımızla iletişim kuruyoruz. Gündemi burada takip ediyoruz ve sosyal sorumluluk adına birçok paylaşımda bulunuyoruz. Yaklaşık 400 milyon Facebook kullanıcısı mobil cihazlarıyla Facebook’a bağlanıyor. Bu, Facebook için yeni bir pazarlama kapısı açar. Reklamverenler reklamlarını mobil cihazlarda da gösterebilir. Facebook’un ikinci gelir kaynağı uygulamalarıdır. Facebook’ta birçok uygulama var. Bu uygulamaların çoğu oyuna dayanmaktadır. Facebook uygulamaları ile yapılan her satışta hissedar. Örneğin, Farmville oyununda satın aldığınız sanal dizelin% ​​30’u Facebook kasasına gidiyor. Zynga şirketi uygulama gelirlerinin% 12’sini karşıladı. Facebook’un genel olarak nasıl kazandığını ve bizim sayesinde değer kazandığını açıkladım. Elbette, aradığımız sosyalliği ondan alıyoruz. Ancak kişisel verilerimizin depolanması, aldığımız hizmetten çok daha değerlidir. Kişisel hareketlerimizi Google’a kaydeder. Arama algoritmasını geliştirir ve reklamverenlere birçok yenilik sunar. İnsanların her yeri değerlidir.

Şehremini Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Şehremini Kullanılmış Kitap Alanlar,Şehremini Kullanılmış Kitap Alan Yerler,Şehremini Kullanılmış Kitap Alım Satım,Şehremini Kullanılmış Kitap Alan Dükkan Firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty + 19 =

WhatsApp chat