Orhaneli Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Orhaneli Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Bursa Orhaneli Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Orhaneli Antika Alanlar, Orhaneli Antika Alan Yerler, Bursa Orhaneli Antika Eşya Satmak İstiyorum, Orhaneli İkinci El Kitap Alanlar, Orhaneli Plak Alan Yerler, Bursa Orhaneli Gümüş Alım Satım, Bursa Orhaneli Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Orhaneli Antika Halı eksperi ekspertizi, Bursa Orhaneli Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Orhaneli Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Orhaneli 33’lük Plak Alanlar, Orhaneli 45’lik Plak Alanlar, Orhaneli 78’lik Plak Alanlar, Orhaneli Antika Aksesuar Alanlar, Orhaneli Antika Alanlar. Orhaneli Antika Avize Alan Yerler, Orhaneli Antika Berat Alanlar, Orhaneli Antika Bindallı Alanlar, Orhaneli Antika Hereke Halı Alan Yerler. Orhaneli Antika ipek Halı Alanlar, Orhaneli Antika Kama Alanlar, Orhaneli Antika Kapı Alanlar, Orhaneli Antika Gramafon Alanlar, Orhaneli Antika Gümüş Alanlar. Orhaneli Antika Hançer Alanlar, Orhaneli Antika Eşya Alanlar, Orhaneli Antika Ferman Alanlar, Orhaneli Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Orhaneli Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Orhaneli Antika Kartpostal Alanlar, Orhaneli Antika Kılıç Alanlar, Orhaneli Antika Kupa Alanlar, Orhaneli Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Orhaneli Antika Madalyon Alanlar, Orhaneli Antika Mobilya Alanlar, Orhaneli Antika Müzik Aletleri Alanlar, Orhaneli Antika Müzik Seti Alanlar, Orhaneli Antika Nişan Alanlar. Orhaneli Antika Obje Alanlar, Orhaneli Antika Oyuncak Alanlar, Orhaneli Antika Porselen Yemek Takımı, Orhaneli Antika Rozet Alanlar, Orhaneli Antika Saat Alanlar. Orhaneli Antika Sürahi Alanlar, Orhaneli Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Orhaneli İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Orhaneli Antika Tombak Alanlar, Orhaneli Antika Tombak Bakır Alanlar, Orhaneli Antika Tüfek Alanlar, Orhaneli Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Orhaneli El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Orhaneli Eski Eşya Alanlar, Orhaneli Antika Dürbün Alan Yerler. Orhaneli Antika Duvar Saati Alan Yerler, Orhaneli Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Orhaneli Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Orhaneli Osmanlıca Kitap Alanlar, Orhaneli Plak Alanlar, Orhaneli Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Orhaneli Hat Yazısı Alanlar, Orhaneli Hilye-i şerif Alanlar, Orhaneli El Yazması Kitap Alan Yerler, Orhaneli Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Orhaneli Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Ronaldo de Assis Moreira veya dünya çapında bilinen Ronaldinho, 21 Mart 1980’de Brezilya, Porto Alegre’de doğdu. Kariyeri boyunca sayısız başarıya ulaşan Ronaldinho, 2002 FIFA Dünya Kupası’nı Brezilya milli takımıyla kaldırmayı başardı. Şu anda Meksika’nın Queretaro takımının formasını giyen Ronaldinho, İspanya’nın La Liga takımlarından biri olan Barcelona ile en büyük başarılarını elde etti. Brezilya’da futbol oynamaya başlayan Ronaldinho, hücum orta sahasında ve forvet pozisyonunda oynuyor. 2002 yılında FIFA Dünya Kupası’nda sergilediği futboldan etkilenen Ronaldinho, 2003 yılında Barselona’ya transfer edildi.

ronaldinho_8081998 Brezilya Ligi 1 takımlarından Gremio ile profesyonel olarak sözleşme imzalayan Ronaldinho, 2001 yılına kadar giydiği Gremio formasıyla 52 kez lig savaşında ve 21 gol atmayı başardı. Gremio’da Güney Kupası’nı bir kez ve 3 yılda bir Campeonato Goucho’yu kaldırmayı başaran Ronaldinho, Temmuz 2001’de Fransız Ligue 1 takımlarından Paris Saint-Germain takımı ile sözleşme imzaladı. Paris Saint-Germain formuyla 2 yıl, ağları 17 kez havalandırmakta başarılı oldu. Ronaldinho bu dönemde Paris Saint-Germain ile UEFA Inter Toto Kupası’nı kazanmayı başardı.

Temmuz 2003’te İspanyol La Liga takımlarından FC Barcelona’dan ciddi bir teklif alan Paris Saint-Germain bu teklifi kabul etti ve Ronaldinho, Katalan ekibi ile 5 yıllık bir sözleşme imzaladı. Bu sözleşme ile resmen Barcelon’dan olan Ronaldinho, kariyerinin en parlak dönemini burada geçirdi. Barselona’da 5 yılda iki La Liga şampiyonası olan Ronaldinho, İspanya Süper Kupası’nı iki kez kazanmayı başardı. Ayrıca, 2006’da Avrupa’nın 1 numaralı organizasyonu olan UEFA Şampiyonlar Ligi’nde kupaya ulaşan Barselona’nın önemli bir parçası olan Ronaldinho, kariyerinin zirvesine ulaştı. Barselona’da geçirdiği süre boyunca 2 kez Dünya Futbolcusu seçildi. Barcelona formuyla 145 resmi La Liga maçında toplam 70 gol atan Ronaldinho, Barselona’nın en iyi futbolcularından biri olmayı başardı. Bununla birlikte, Barcelona teknik ekibi tarafından 2008 yılında düşen performansının etkisi ile gözden geçirilen Ronaldinho, AC Milan’a 15 milyon Euro’ya satıldı.

2008’de sona eren Barselona’daki kariyerinden sonra, İtalya’nın Serie A’da savaşan köklü takımlarından AC Milan ile sözleşme imzalayan Ronaldinho, 2011 yılında Serie A şampiyonasını kazandı. Milan’da iyi performans gösteren Ronaldinho transfer edildiğinde, 76 Serie A maçında 20 gol atarak Milano’ya önemli bir katkıda bulunmayı başardı. 2010/11 sezonunun sonunda, Brezilya ülkesine dönmeye karar veren Ronaldinho, Flamengo ile 1 yıllık bir sözleşme imzaladı. Flamengo formasıyla 33 maçta toplam 15 gol yaşayan Ronaldinho, 2012 yılında 2 yıl boyunca Atletico Mineiro’yu imzaladı. Mineiro’ya ciddi bir katkıda bulunan Ronaldinho, 47 resmi lig maçında ağları 17 kez sallamayı başardı. 2014 yılında, Beşiktaş’tan bir teklif almasına rağmen, Meksika takımlarından Queretaro’yu imzalayan Ronaldinho, 20 maçta 7 gol katkı yaptı. Ulusal formla 97 maçta 33 gol atan Ronaldinho, 2002 yılında Dünya Kupası’nı kaldırma sevincine sahip Brezilyalı oyuncular arasındaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four − two =

WhatsApp chat