Mudurnu Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Mudurnu Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Bolu Mudurnu Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Mudurnu Antika Alanlar, Mudurnu Antika Alan Yerler, Bolu Mudurnu Antika Eşya Satmak İstiyorum, Mudurnu İkinci El Kitap Alanlar, Mudurnu Plak Alan Yerler, Bolu Mudurnu Gümüş Alım Satım, Bolu Mudurnu Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Mudurnu Antika Halı eksperi ekspertizi, Bolu Mudurnu Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Mudurnu Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Mudurnu 33’lük Plak Alanlar, Mudurnu 45’lik Plak Alanlar, Mudurnu 78’lik Plak Alanlar, Mudurnu Antika Aksesuar Alanlar, Mudurnu Antika Alanlar. Mudurnu Antika Avize Alan Yerler, Mudurnu Antika Berat Alanlar, Mudurnu Antika Bindallı Alanlar, Mudurnu Antika Hereke Halı Alan Yerler. Mudurnu Antika ipek Halı Alanlar, Mudurnu Antika Kama Alanlar, Mudurnu Antika Kapı Alanlar, Mudurnu Antika Gramafon Alanlar, Mudurnu Antika Gümüş Alanlar. Mudurnu Antika Hançer Alanlar, Mudurnu Antika Eşya Alanlar, Mudurnu Antika Ferman Alanlar, Mudurnu Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Mudurnu Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Mudurnu Antika Kartpostal Alanlar, Mudurnu Antika Kılıç Alanlar, Mudurnu Antika Kupa Alanlar, Mudurnu Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Mudurnu Antika Madalyon Alanlar, Mudurnu Antika Mobilya Alanlar, Mudurnu Antika Müzik Aletleri Alanlar, Mudurnu Antika Müzik Seti Alanlar, Mudurnu Antika Nişan Alanlar. Mudurnu Antika Obje Alanlar, Mudurnu Antika Oyuncak Alanlar, Mudurnu Antika Porselen Yemek Takımı, Mudurnu Antika Rozet Alanlar, Mudurnu Antika Saat Alanlar. Mudurnu Antika Sürahi Alanlar, Mudurnu Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Mudurnu İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Mudurnu Antika Tombak Alanlar, Mudurnu Antika Tombak Bakır Alanlar, Mudurnu Antika Tüfek Alanlar, Mudurnu Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Mudurnu El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Mudurnu Eski Eşya Alanlar, Mudurnu Antika Dürbün Alan Yerler. Mudurnu Antika Duvar Saati Alan Yerler, Mudurnu Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Mudurnu Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Mudurnu Osmanlıca Kitap Alanlar, Mudurnu Plak Alanlar, Mudurnu Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Mudurnu Hat Yazısı Alanlar, Mudurnu Hilye-i şerif Alanlar, Mudurnu El Yazması Kitap Alan Yerler, Mudurnu Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Mudurnu Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Luka Modric, 9 Eylül 1985’te Yugoslavya’daki Zador şehrinde doğdu. Yugoslavya’nın dağılmasından sonra şehir Hırvatistan’ın bir parçası ilan edildi. Modric, Hırvatistan’ın yetiştirdiği ilk 10 futbolcudan biri olarak kabul edilir. 1.74 m boyunda olan Modrid, 2012’den beri Real Madrid’de oynuyor. Real Madrid’deki orta sahasının ortasında oynayan Hırvat oyuncu, takımın en önemli oyuncularından biri. Kariyerine 1996 yılında Zadar altyapısında başlayan Modric, burada 5 yıl geçirdikten sonra 2002 yılında sadece 17 yaşındayken Dinamo Zagreb’e transfer oldu.

Zagreb’in altyapısına taşınan Modric, burada gösterdiği performansla 2003’te A takımına yükseldi ve ciddi fırsatlar gören Modric, Avrupa’nın favori takımlarının transfer listesine girmeyi başardı. Zagreb forması altında 94 lig maçında toplam 28 gol atan Modric, üst üste 3 yıl boyunca Hırvat Ligi şampiyonluğunu kazandı ve aynı zamanda ulusal düzeyde birkaç kupa daha kazanmayı başardı. 2007 yılında Hırvatistan’ın “En İyi Atlet Ödülü” nü kazanan Modric, 2008 yılında İngiltere Premier Ligi takımlarından Tottenham tarafından transfer teklifi aldı.

luka-modric-Hırvatça Dinamo Zagreb 2008 yılında yapılan bu teklifi kabul ettiğinde, Modric Tottenham’a kaydoldu. Tottenham’da ciddi bir başarı elde eden Modric, ilk 3 yılında birçok Avrupa kulübünden teklif aldı, ancak Tottenham’dan ayrılmadı ve sergilediği futbolu daha da ileri taşıdı. Tottenham forması altında 127 Premier Lig maçında 13 gol atan Modric, son 4 yıl içinde hiçbir kupa kazanamadı, ancak yaptığı yardımlarla hala akılda tutmayı başardı. Temmuz 2012’de Real Madrid ile bir araya gelen Hırvat yıldız Tottenham, yaklaşık 40 milyonluk bir referans için sattığı 5 yıllık bir İspanyol kulübünü imzaladı.

Real Madrid gibi büyük bir takıma transfer edilen Modric, ilk yıllarında formayı Mesut Özil’den almaya çalışsa da, Jose Mourinho ağırlıklı olarak soygunun yerini aldı. Mesut Özil 50 milyon for karşılığında Arsenal’e gönderildikten sonra, yılın yaz transfer dönemi sona ermeden daha fazla şans bulmaya başlayan Modric, kulübün vazgeçilmez bir oyuncusu oldu. Premier Lig’den La Liga’ya transfer olan Modric, ulusal lig şampiyonluğunu özlemesine rağmen, 2014 yılında UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonasına sahipti. Bu, Modric’in de kazandığı en büyük kupa oldu. Halen Real Madrid forması giyen Luca Modric’in 83 La Liga maçında 5 golü vardı.

Hırvat milli takımının ve Real Madrid’in önemli bir parçası olan Modric, ulusal form altında toplam 84 kez savaştı ve rakip ağları 10 kez yayınladı. 2006 ve 2014 FIFA Dünya Kupası’nda Hırvatistan’ın kadrosunda yer alan yıldız futbolcu UEFA Euro 2008 ve 2012’de de yer aldı. Ayrıca, Modric 2008’de Turnuva Karması’na girmeyi başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 − 1 =

WhatsApp chat