Köşk Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Köşk Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Aydın Köşk Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Köşk Antika Alanlar, Köşk Antika Alan Yerler, Aydın Köşk Antika Eşya Satmak İstiyorum, Köşk İkinci El Kitap Alanlar, Köşk Plak Alan Yerler, Aydın Köşk Gümüş Alım Satım, Aydın Köşk Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Köşk Antika Halı eksperi ekspertizi, Aydın Köşk Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Köşk Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Köşk 33’lük Plak Alanlar, Köşk 45’lik Plak Alanlar, Köşk 78’lik Plak Alanlar, Köşk Antika Aksesuar Alanlar, Köşk Antika Alanlar. Köşk Antika Avize Alan Yerler, Köşk Antika Berat Alanlar, Köşk Antika Bindallı Alanlar, Köşk Antika Hereke Halı Alan Yerler. Köşk Antika ipek Halı Alanlar, Köşk Antika Kama Alanlar, Köşk Antika Kapı Alanlar, Köşk Antika Gramafon Alanlar, Köşk Antika Gümüş Alanlar. Köşk Antika Hançer Alanlar, Köşk Antika Eşya Alanlar, Köşk Antika Ferman Alanlar, Köşk Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Köşk Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Köşk Antika Kartpostal Alanlar, Köşk Antika Kılıç Alanlar, Köşk Antika Kupa Alanlar, Köşk Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Köşk Antika Madalyon Alanlar, Köşk Antika Mobilya Alanlar, Köşk Antika Müzik Aletleri Alanlar, Köşk Antika Müzik Seti Alanlar, Köşk Antika Nişan Alanlar. Köşk Antika Obje Alanlar, Köşk Antika Oyuncak Alanlar, Köşk Antika Porselen Yemek Takımı, Köşk Antika Rozet Alanlar, Köşk Antika Saat Alanlar. Köşk Antika Sürahi Alanlar, Köşk Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Köşk İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Köşk Antika Tombak Alanlar, Köşk Antika Tombak Bakır Alanlar, Köşk Antika Tüfek Alanlar, Köşk Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Köşk El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Köşk Eski Eşya Alanlar, Köşk Antika Dürbün Alan Yerler. Köşk Antika Duvar Saati Alan Yerler, Köşk Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Köşk Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Köşk Osmanlıca Kitap Alanlar, Köşk Plak Alanlar, Köşk Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Köşk Hat Yazısı Alanlar, Köşk Hilye-i şerif Alanlar, Köşk El Yazması Kitap Alan Yerler, Köşk Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Köşk Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, 5 Şubat 1985’te Portekiz’in Madeira şehrinde doğdu. Portekiz milli takımını da giyen Ronaldo, 2009’dan beri Real Madrid adıyla savaşıyor. Çok genç yaşta futbol oynamaya başlayan Ronaldo, babası Ronald Reagan’ın hayranı olduğu için “Ronaldo” adını aldı. Ronaldo’nun 3 erkek kardeşi var, 1 erkek Hugo, Elma ve Liliana Caita. Ronaldo’nun kökeni Portekiz’den Cape de Verde’ye gider.

Karanlık bir Katolik ailede doğan Ronaldo çok duygusal ve dindar bir kişidir. Futbola olan ilgisi, sadece 8 yaşındayken annesi tarafından keşfedilen Ronaldo, genç yaşta futbol oynamaya başladı. 8 yaşında Andorinha’da amatör olarak oynamaya başlayan Ronaldo, 1995 yılında 10 yaşındayken Nacional ekibini imzaladı. Buradaki performansı nedeniyle üç gün boyunca Sporting Lizbon altyapısına gönderilen Ronaldo, iyi kullandı Bu fırsattan dolayı Sportin Lizbon’a imza attı. Ronalda Sporting Lizbon altyapısında mücadele ederken, bir kalp problemi vardı ve hatta aşırı kalp atışı nedeniyle futbol oynamayı bıraktı. Ancak Sporting Lisbon doktorları tarafından verilen olumlu rapor sayesinde futbol oynamaya engel olmadığı tespit edildi.

Sporting Lisbon’un altyapısına katılan Ronaldo, burada birçok seviyede hizmet verdi. 2002’de A takımına terfi eden Cristiano Ronaldo, tüm Portekiz’e Moreirense ağlarını ilk maçında iki kez sallayarak umut verici bir oyuncu olduğunu kanıtladı. Bu dönemde Portekiz U17 milli takımının formasını giymeye başlayan Ronaldo, Barcelona ve Manchester United gözlemcileri tarafından izleme listesine dahil edildi. 2002 yılında Arsene Wenger’a teklif edilen Wenger, Wenger’ı “Bu pozisyona ihtiyacımız yok” diyerek geri çevirdi. Bu dönemde Liverpool ve Barcelona olarak da adlandırılan Ronaldo, Quaresma’nın Barselona’ya devredilmesi nedeniyle gerekli nakit tükenmesi nedeniyle transfer edilemedi. Ronaldo, Liverpool’daki 15 milyon avroluk teklifi aşırı bulduğunda Sporting Lizbon’da kaldı.

2002 yılında birçok kulüpte adı geçen Ronaldo, çeşitli nedenlerle herhangi bir kulübe transfer edilemedi ve Sporting Lisbon’da bir yıl daha oynamaya devam etti. Temmuz 2003’te Sportin Lisbon ve Manchester United, Estadio Jose Alvalade Stadyumu’nun açılışıyla karşılaştı ve Sporting maçı 3-1 galibiyetle terk etti. Alex Ferguson’u bu maçta oynadığı futbolla etkilemeyi başaran Cristiano Ronaldo, o ay Manchester United’a 12,24 milyon £ karşılığında transfer oldu. Beckham’ı Real Madrid’e gönderen Manchester United, Cristiano Ronaldo’nun 28 numara giymek istediğini söylemesine rağmen, daha iyi motive olması için ona 7 numara verdiğini söyledi. Ronaldo ilk sezonunda 29 Premier League maçında yer aldı ve 4 gol atmayı başardı. Gelecek sezonda 33 lig maçında yer alan Cristiano Ronaldo, 5 gol atmayı başardı. 2005/06 sezonu ile oyununu geliştiren Ronalda, bu sezon 9 kez fileleri havalandırmayı başardı. Önümüzdeki 3 sezonda, 66 gol atarak dünyanın dikkatini çeken Cristiano Ronaldo, 2008 yılında Manchester United ile UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazandı. Ertesi yıl, son 2-0 Barcelona ve Roma’ya yenildi ve Ronaldo Real Madrid’in 94 milyon avroluk teklifine kayıtsız kalmıyor.

Cristiano-Ronaldo-52009 yazında resmi olarak Real Madrid’e transfer edilen Ronaldo, ilk sezonunda 9 numaralı Ronaldo’yu oynadı ve 29 lig maçı oynadı ve 26 gol attı. Jose Mourinho’nun 2010/11 sezonunda Real Madrid’e gitmesiyle bir başka futbolcu olan Ronaldo La Liga, toplamda 40 gol attı ve o sezon 50 gol atan Messi’den sonra en çok gol atan oyuncu oldu. Real Madrid formunda 197 La Liga maçında oynayan Cristiano Ronaldo, 219 gol atarak olağanüstü bir gol ortalaması elde etti. Ayrıca, bu dönemde 60 Avrupa Kupası maçı oynayan Ronaldo, toplamda 60 gol attı ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde tüm zamanların en iyi iki golcüsü oldu. Real Madrid’de oynadığı süre boyunca sadece 1 lig şampiyonluğu olan Ronaldo, bir kez UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kazanmayı başardı. Aynı zamanda, 2008’de kazandığı Avrupa’nın en iyi oyuncusu ödülüne iki kez daha ekleyerek en büyük rakibi Messi ile rekabet etmeye devam etti.

Cristiano Ronaldo Portekiz milli takımı ile 52 gol attı ve Portekiz futbol tarihine girmeyi başardı. Ancak Portekiz milli takımıyla kupa kazanamayan Ronaldo, arkadaşlarının tepkisini çekerek bunun neredeyse imkansız olduğunu vurguladı. Ronaldo, kulüp kariyeri boyunca 418 lig maçında toplam 306 gol attı ve kırılması zor bir rekor kırdı. UEFA Şampiyonlar Ligi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven + thirteen =

WhatsApp chat