Kargı Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Kargı Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Çorum Kargı Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Kargı Antika Alanlar, Kargı Antika Alan Yerler, Çorum Kargı Antika Eşya Satmak İstiyorum, Kargı İkinci El Kitap Alanlar, Kargı Plak Alan Yerler, Çorum Kargı Gümüş Alım Satım, Çorum Kargı Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Kargı Antika Halı eksperi ekspertizi, Çorum Kargı Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Kargı Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Kargı 33’lük Plak Alanlar, Kargı 45’lik Plak Alanlar, Kargı 78’lik Plak Alanlar, Kargı Antika Aksesuar Alanlar, Kargı Antika Alanlar. Kargı Antika Avize Alan Yerler, Kargı Antika Berat Alanlar, Kargı Antika Bindallı Alanlar, Kargı Antika Hereke Halı Alan Yerler. Kargı Antika ipek Halı Alanlar, Kargı Antika Kama Alanlar, Kargı Antika Kapı Alanlar, Kargı Antika Gramafon Alanlar, Kargı Antika Gümüş Alanlar. Kargı Antika Hançer Alanlar, Kargı Antika Eşya Alanlar, Kargı Antika Ferman Alanlar, Kargı Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Kargı Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Kargı Antika Kartpostal Alanlar, Kargı Antika Kılıç Alanlar, Kargı Antika Kupa Alanlar, Kargı Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Kargı Antika Madalyon Alanlar, Kargı Antika Mobilya Alanlar, Kargı Antika Müzik Aletleri Alanlar, Kargı Antika Müzik Seti Alanlar, Kargı Antika Nişan Alanlar. Kargı Antika Obje Alanlar, Kargı Antika Oyuncak Alanlar, Kargı Antika Porselen Yemek Takımı, Kargı Antika Rozet Alanlar, Kargı Antika Saat Alanlar. Kargı Antika Sürahi Alanlar, Kargı Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Kargı İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Kargı Antika Tombak Alanlar, Kargı Antika Tombak Bakır Alanlar, Kargı Antika Tüfek Alanlar, Kargı Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Kargı El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Kargı Eski Eşya Alanlar, Kargı Antika Dürbün Alan Yerler. Kargı Antika Duvar Saati Alan Yerler, Kargı Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Kargı Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Kargı Osmanlıca Kitap Alanlar, Kargı Plak Alanlar, Kargı Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Kargı Hat Yazısı Alanlar, Kargı Hilye-i şerif Alanlar, Kargı El Yazması Kitap Alan Yerler, Kargı Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Kargı Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Romario de Souza Faria, 29 Ocak 1966’da Rio de Janeiro, Brezilya’da doğdu. Olario altyapısında büyüyen Romario, ilk profesyonel sözleşmesini 1985 yılında Brezilyalı Serie A ekiplerinden Vasco de Gama ile imzaladı. Uzun yıllar Brezilya milli takımının formasını giyen Romario, 1994’te FIFA Dünya Kupası’nı kazanan Brezilya’nın önemli bir parçası oldu. Dünyanın en iyi finisajına sahip ilk 10 forvet arasında kabul edilen Romario, 70 kez giydiği Brezilyalı formasıyla 55 gol atarak başarılı olmayı başardı.

1979-1980 arasında Olario altyapısında futbol oynamaya başlayan Romario, çok yetenekli bir futbolcu olacağını gösterdiğinde, Vasco de Gama yetkilileriyle temasa geçen Olario ekibi, Romario’nun 1981’de Vasco de Gama altyapısına katılmasını sağladı 1981 yılında Vasco de Gama’nın altyapısında çalışmaya başlayan Romario, 1985 yılında profesyonel bir sözleşme yaptığı Vasco de Gama ile futbol hayatına başladı. Vasco de Gama forması ile 47 lig maçı oynayan Romario, 3 yıl giydi, 17 neşe yaşadı. Vasco de Gama’da 3 sezonda iki kez Campeonato Carioca kazanmayı başaran Romario, 1988’de takımdan ayrıldı ve Hollanda Eredivisie takımlarından PSV Eindhoven ile resmi bir sözleşme imzaladı.

makale-2603599-00F50A9D00000578-962_634x7501988 PSV Eindhoven’a transfer edildi, Romario 5 yılda 107 lig maçında yer aldı ve ağları 96 kez yayınladı. PSV Eindhoven, 3 Eredivis, 2 Hollanda Kupası, 1 Hollanda Süper Kupası ile son 5 yılda başarılı oldu. Bu dönemde PSV Eindhoven, Romario ile birlikte, UEFA Süper Kupası ve Kıtalararası Kupasında final oynamasına rağmen kupaları kazanmayı başaramadı. Başarılı bir PSV Eindhoven kariyerinden sonra, Temmuz 1993’te, İspanya’nın köklü takımlarından biri olan FC Barcelona ile sözleşme imzalayan Romario, orada geçirdiği iki yıl içinde 1 La Liga şampiyonluğu kazandı. Aynı zamanda 1994’te Barselona ile UEFA Şampiyonlar Ligi’nde finale çıkan Barcelona, ​​AC Milan’ı 4-0 mağlup etti. 1993’te transfer edildiği Barselona’da iki sezonda 46 La Liga maçı oynayan Romario, ağları 34 kez havalandırmayı başardı.

Romario_ACRIMA20121030_0052_151995 Barcelona kitabını kapatmaya karar verdi, Romario Brezilya’ya döndü ve Flamengo ile sözleşme imzaladı. Flamengo’da yarı sezonda topu oynayan Romario, 19 lig maçında 8 gol attı. 1996 yılında İspanya’ya dönen ve Valencia ile sözleşme imzalayan Romario, sadece 11 maçta yer aldı ve 5 gol attı. Hayal kırıklığı yaratan Valencia, performansından sonra kiralık Flamengo’ya döndü ve Romario 43 maçta 29 gol atmayı başardı. Romario 2000 yılında eski takımı Vasco de Gama’ya transfer oldu. 46 maçta forma şansı olan Brezilyalı yıldız, ilerleyen yaşına rağmen toplam 41 gol atarak güçlü bir saldırı silahı olduğunu kanıtladı. 2002’den sonra birçok kulüpte forma şansı elde eden Romario, 2007’de yaklaşık 60 gol daha attı ve futbola dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 + seventeen =

WhatsApp chat