Karacabey Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Karacabey Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Bursa Karacabey Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Karacabey Antika Alanlar, Karacabey Antika Alan Yerler, Bursa Karacabey Antika Eşya Satmak İstiyorum, Karacabey İkinci El Kitap Alanlar, Karacabey Plak Alan Yerler, Bursa Karacabey Gümüş Alım Satım, Bursa Karacabey Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Karacabey Antika Halı eksperi ekspertizi, Bursa Karacabey Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Karacabey Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Karacabey 33’lük Plak Alanlar, Karacabey 45’lik Plak Alanlar, Karacabey 78’lik Plak Alanlar, Karacabey Antika Aksesuar Alanlar, Karacabey Antika Alanlar. Karacabey Antika Avize Alan Yerler, Karacabey Antika Berat Alanlar, Karacabey Antika Bindallı Alanlar, Karacabey Antika Hereke Halı Alan Yerler. Karacabey Antika ipek Halı Alanlar, Karacabey Antika Kama Alanlar, Karacabey Antika Kapı Alanlar, Karacabey Antika Gramafon Alanlar, Karacabey Antika Gümüş Alanlar. Karacabey Antika Hançer Alanlar, Karacabey Antika Eşya Alanlar, Karacabey Antika Ferman Alanlar, Karacabey Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Karacabey Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Karacabey Antika Kartpostal Alanlar, Karacabey Antika Kılıç Alanlar, Karacabey Antika Kupa Alanlar, Karacabey Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Karacabey Antika Madalyon Alanlar, Karacabey Antika Mobilya Alanlar, Karacabey Antika Müzik Aletleri Alanlar, Karacabey Antika Müzik Seti Alanlar, Karacabey Antika Nişan Alanlar. Karacabey Antika Obje Alanlar, Karacabey Antika Oyuncak Alanlar, Karacabey Antika Porselen Yemek Takımı, Karacabey Antika Rozet Alanlar, Karacabey Antika Saat Alanlar. Karacabey Antika Sürahi Alanlar, Karacabey Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Karacabey İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Karacabey Antika Tombak Alanlar, Karacabey Antika Tombak Bakır Alanlar, Karacabey Antika Tüfek Alanlar, Karacabey Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Karacabey El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Karacabey Eski Eşya Alanlar, Karacabey Antika Dürbün Alan Yerler. Karacabey Antika Duvar Saati Alan Yerler, Karacabey Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Karacabey Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Karacabey Osmanlıca Kitap Alanlar, Karacabey Plak Alanlar, Karacabey Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Karacabey Hat Yazısı Alanlar, Karacabey Hilye-i şerif Alanlar, Karacabey El Yazması Kitap Alan Yerler, Karacabey Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Karacabey Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Ronaldo Luis Nazario da Lima veya Ronaldo olarak bilinir, 18 Eylül 1976’da Brezilya’nın başkenti Rio de Janerio’da doğdu. Dünyanın en iyi 10 oyuncusundan biri olarak kabul edilen Ronaldo’ya “El Fenemone” denir. Ronaldo kariyeri boyunca çok sayıda başarı elde etti ve 1994, 1998, 2002 ve 2006’da 4 FIFA Dünya Kupası Brezilya milli takımına katılarak büyük beğeni topladı. Ronaldo, 4 Dünya Kupası’nda kupayı iki kez kaldırma sevincine sahipti ve aynı zamanda daha sonra 2014 FIFA Dünyasında Alman yıldızı Miroslav Klose tarafından kırılan “Dünya Kupaları Tarihinde En Golcü” kaydının önceki sahibi oldu. Fincan. Miroslav Klose toplam 16 gol atarken, Ronaldo 15 gol attı.

Ronaldo ayrıca 3 kez “Yılın FIFA Dünya Oyuncusu” ödülünü kazandı ve bu alanda Zinedine Zidane, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo gibi isimlerle tanındı. Ronaldo ayrıca 1997 ve 2002’de iki kez Ballon d’Or ödülünü kazanmayı başardı. Brezilya milli takımıyla kazandığı kupaların akılda kalmasına rağmen Ronaldo da kulüp bazında ciddi başarılar elde etti. 1993 yılında başlayan profesyonel kariyerinin sonuna kadar Cruzeiro, PSV Eindhoven, Barcelona, ​​Inter Milan, Real Madrid, Milan ve Corinthians gibi takımlarda oynayan Ronaldo, ağlarında 247 kez havalandırarak yüksek performans gösterdi. 343 lig maçı. Bu kulüplerde lig ve ulusal ve uluslararası kupa maçlarını dikkate alırsak, Ronaldo toplam 518 resmi maçta 352 hedefe ulaşır. Bu büyük bir başarı.

ronaldo – Cruzeiro’da futbola başlayan Ronaldo, 47 maçta 44 gol atarak Avrupa’nın birçok kulübünün dikkatini çekmeyi başardı. Bu istatistiklerin bir sonucu olarak, Cruzeiro’nun iki kupa kazanmasına da yardımcı olan Ronaldo, 1994’te Hollandalı Eredivisie takımlarından PSV Eindhoven’a transfer edildi. PSV formasıyla iki sezonunda, toplam 57 resmi maçta oynayan Ronaldo ikinci sezonun yarısındaki yaralanmasından dolayı giyememek, ağları 54 kez havalandırmakta başarılı olmuştur. Ronaldo PSV ile Hollanda Kupası ve Hollanda Süper Kupası’nı kazanmayı başardı. Bu performanstan sonra, Barcelona radarında olan Ronaldo, 2 sezon geçirdiği PSV Eindhoven’dan Barselona’ya transfer oldu. Barselona’da geçirdiği bir sezonda İspanya Kral Kupası, UEFA Kupası ve İspanya Süper Kupası’nı kazanmayı başaran Ronaldo, 49 resmi maçta 47 gol atarak inanılmaz bir performans elde etti.

Barselona’daki ilk sezonunda La Liga’nın en skorer ismi olmayı başaran Ronaldo, büyük miktarda karşılığında İtalyan Serie A takımları Inter’e transfer edildi. Serie A’daki 25’inci Inter’in ilk sezonunda, 47 maçta ağları 34 kez havalandırmayı başardı. Bu performansa rağmen, Inter UEFA Kupasını sadece 1998’de müzesine götürebildi. 1998 FIFA Dünya Kupası’nda oynayan Brezilyalı milli takımın da önemli bir parçası olan Ronaldo, bundan sonra çok ciddi bir yaralanma dönemine girdi. dönem. Inter’deki ikinci sezonunda 19 lig maçı oynayabilen ve 14 gol atan Ronaldo, sakatlığı nedeniyle neredeyse bir yıl oynayamadı. Gelecek yıl sadece 7 lig maçında oynayabilen Brezilyalı yıldız, Lazio ile oynanan İtalyan Kupası maçında 40 saniye sonra oyuna girdi.

Dizden tekrar yaralanan Ronaldo, 20 ay boyunca futboldan uzak durmak zorunda kaldı. Bu nedenle Inter hakkında nefretten söz eden Ronaldo, Inter’i kariyeri ile oynamakla suçladı ve 2002 FIFA Dünya Kupası’ndan sonra tekrar Inter’de oynamak istemediğini vurguladı. Bunun üzerine Inter, Ronaldo’yu 46 46 milyonluk Real Madrid’e sattı. 2002 yılında Real Madrid’e transfer olan Ronaldo; Inter kariyerini 99 maçta 59 gol atarak tamamladı. 4.5 yıl içinde Real Madrid’deki 177 resmi maçta 104 gol atan Ronaldo, bir kez La Liga, bir kez Kıtalararası Kupa ve bir kez İspanya Süper Kupası’nda kazanma sevincini yaşadı. Ocak 2007’de İtalya’nın Milan takımına transfer olan Ronaldo, burada geçirdiği 1.5 yılda toplam 20 maç yaptı ve 9 da gol attı. 2009 yılında Korintliler’e transfer olan Ronaldo, 71 resmi maçta ağları 35 kez yayınladı ve 2 kupa kazandı. 2011 yılında aldığı aşırı kilo nedeniyle bu dönemden sonra futboldan ayrılmak zorunda kalan Ronaldo, basın toplantısında gözyaşlarını yargılayamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 − four =