İznik Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

İznik Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Bursa İznik Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, İznik Antika Alanlar, İznik Antika Alan Yerler, Bursa İznik Antika Eşya Satmak İstiyorum, İznik İkinci El Kitap Alanlar, İznik Plak Alan Yerler, Bursa İznik Gümüş Alım Satım, Bursa İznik Antika Obje Bakır alan dükkanlar, İznik Antika Halı eksperi ekspertizi, Bursa İznik Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

İznik Plak Alanlar Ve Alan Yerler

İznik 33’lük Plak Alanlar, İznik 45’lik Plak Alanlar, İznik 78’lik Plak Alanlar, İznik Antika Aksesuar Alanlar, İznik Antika Alanlar. İznik Antika Avize Alan Yerler, İznik Antika Berat Alanlar, İznik Antika Bindallı Alanlar, İznik Antika Hereke Halı Alan Yerler. İznik Antika ipek Halı Alanlar, İznik Antika Kama Alanlar, İznik Antika Kapı Alanlar, İznik Antika Gramafon Alanlar, İznik Antika Gümüş Alanlar. İznik Antika Hançer Alanlar, İznik Antika Eşya Alanlar, İznik Antika Ferman Alanlar, İznik Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

İznik Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

İznik Antika Kartpostal Alanlar, İznik Antika Kılıç Alanlar, İznik Antika Kupa Alanlar, İznik Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. İznik Antika Madalyon Alanlar, İznik Antika Mobilya Alanlar, İznik Antika Müzik Aletleri Alanlar, İznik Antika Müzik Seti Alanlar, İznik Antika Nişan Alanlar. İznik Antika Obje Alanlar, İznik Antika Oyuncak Alanlar, İznik Antika Porselen Yemek Takımı, İznik Antika Rozet Alanlar, İznik Antika Saat Alanlar. İznik Antika Sürahi Alanlar, İznik Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

İznik İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

İznik Antika Tombak Alanlar, İznik Antika Tombak Bakır Alanlar, İznik Antika Tüfek Alanlar, İznik Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. İznik El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, İznik Eski Eşya Alanlar, İznik Antika Dürbün Alan Yerler. İznik Antika Duvar Saati Alan Yerler, İznik Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. İznik Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, İznik Osmanlıca Kitap Alanlar, İznik Plak Alanlar, İznik Osmanlı Malzemeleri Alanlar. İznik Hat Yazısı Alanlar, İznik Hilye-i şerif Alanlar, İznik El Yazması Kitap Alan Yerler, İznik Eski Köstekli Saat Alan Yerler, İznik Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

F.C. Internazionale Milano veya kısaca Inter, İtalya’nın en büyük kulüplerinden biridir. 1908 yılında kurulan İnter, 1929 yılında kurulan İtalya’daki Serie A ile savaşır. Inter ayrıca İtalya’daki tek küme dışı takım olarak kaydedildi. 1908 yılında kurulan Inter, Guiseppe Meazza’da 80.018 kişilik oturma kapasitesine sahiptir. Kulüp 2013/14 sezonunun yanı sıra bir önceki sezon da 5. oldu ve UEFA Avrupa Ligi’ne katılma hakkını elde etti. 2010 yılında kupa galibiyetinden sonra önemli ölçüde gerileyen Inter takımı, bu tarihten sonra şampiyonaya ulaşamadı ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde istikrarsız bir grafik çizdi.

Inter, Milano’dan sonra 3. büyük takım olan İtalya’nın Juventus’u. Inter kuruluşundan bu yana yurtiçinde 30 kupa kazanmayı başardı. Kazanılan bu 30 ulusal kupanın 18’i İtalya Serie A’dır. Buda Inter’den sonra, Juventus takımı AC Milan ile en çok lig şampiyonluğu yapan takım yapar. Elde edilen 18 Serie A şampiyonasının yanı sıra Inter, İtalya Kupası’nı 9 kez, Coppa Italia’yı ve İtalya Süper Kupası’nı 5 kez kazanarak dikkate değer bir başarı elde etti. Inter ayrıca Serie A’yı art arda kazanan takım olma unvanına sahiptir. Bu rekor, Serie A’yı 2006 ve 2010 yılları arasında art arda 5 yıl kazanarak elde edildi. Bu aynı zamanda tüm zamanların İtalya rekoru.

Avrupa kupalarında ciddi bir başarı elde eden inter_milan_17781 3 UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu var. 1964 ve 1965 yıllarında iki kez üst üste UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kazanan Inter, 2010 yılında Jose Mourinho yönetiminde bu neşeden keyif aldı. Alınan 3 UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuna ek olarak Inter, UEFA Kupası’nı 3 kez kazanmayı başardı. Özellikle 90’lı yıllarda UEFA Kupası’nda büyük başarı elde eden kulüp, bu kupayı Sevilla ve Liverpool ile bu anlamda en çok kazanan 3 takım arasında yer alıyor. 3 UEFA Şampiyonlar Ligi, 2 UEFA Kupası ve iki Kıtalararası Kupa ve 1 FIFA Dünya Kulüp Kupası’nı ekleyen Inter takımı, Avrupa’nın en başarılı 10 takımından biri olmayı başardı.

Bu büyüklükte bir kulüp olan Inter, birçok dünya yıldızının kendini gösterebileceği bir yer haline geldi. Kulübün tarihinde Ronaldo, Vieri, Crespo, Figo, Toldo, Zanetti, Cambiasso, Eto’o, Hakan Şükür, Recoba, Vieira, Ibrahimovic, Sneijder gibi isimler Inter formasını giyiyor ve birçok kupayı ve en skorer oyuncuları kaldıracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 2 =

WhatsApp chat