İskilip Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

İskilip Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Çorum İskilip Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, İskilip Antika Alanlar, İskilip Antika Alan Yerler, Çorum İskilip Antika Eşya Satmak İstiyorum, İskilip İkinci El Kitap Alanlar, İskilip Plak Alan Yerler, Çorum İskilip Gümüş Alım Satım, Çorum İskilip Antika Obje Bakır alan dükkanlar, İskilip Antika Halı eksperi ekspertizi, Çorum İskilip Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

İskilip Plak Alanlar Ve Alan Yerler

İskilip 33’lük Plak Alanlar, İskilip 45’lik Plak Alanlar, İskilip 78’lik Plak Alanlar, İskilip Antika Aksesuar Alanlar, İskilip Antika Alanlar. İskilip Antika Avize Alan Yerler, İskilip Antika Berat Alanlar, İskilip Antika Bindallı Alanlar, İskilip Antika Hereke Halı Alan Yerler. İskilip Antika ipek Halı Alanlar, İskilip Antika Kama Alanlar, İskilip Antika Kapı Alanlar, İskilip Antika Gramafon Alanlar, İskilip Antika Gümüş Alanlar. İskilip Antika Hançer Alanlar, İskilip Antika Eşya Alanlar, İskilip Antika Ferman Alanlar, İskilip Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

İskilip Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

İskilip Antika Kartpostal Alanlar, İskilip Antika Kılıç Alanlar, İskilip Antika Kupa Alanlar, İskilip Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. İskilip Antika Madalyon Alanlar, İskilip Antika Mobilya Alanlar, İskilip Antika Müzik Aletleri Alanlar, İskilip Antika Müzik Seti Alanlar, İskilip Antika Nişan Alanlar. İskilip Antika Obje Alanlar, İskilip Antika Oyuncak Alanlar, İskilip Antika Porselen Yemek Takımı, İskilip Antika Rozet Alanlar, İskilip Antika Saat Alanlar. İskilip Antika Sürahi Alanlar, İskilip Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

İskilip İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

İskilip Antika Tombak Alanlar, İskilip Antika Tombak Bakır Alanlar, İskilip Antika Tüfek Alanlar, İskilip Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. İskilip El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, İskilip Eski Eşya Alanlar, İskilip Antika Dürbün Alan Yerler. İskilip Antika Duvar Saati Alan Yerler, İskilip Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. İskilip Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, İskilip Osmanlıca Kitap Alanlar, İskilip Plak Alanlar, İskilip Osmanlı Malzemeleri Alanlar. İskilip Hat Yazısı Alanlar, İskilip Hilye-i şerif Alanlar, İskilip El Yazması Kitap Alan Yerler, İskilip Eski Köstekli Saat Alan Yerler, İskilip Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Otto Rehagel, 9 Ağustos 1938’de Almanya’nın Essen kentinde doğdu. Almanya’nın en iyi antrenörlerinden biri olarak kabul edilen Otto Rehagel, aynı zamanda eski bir futbolcudur. Futbol döneminde Hertha Berlin ve Kaiserslautern gibi takımlarında giyinmiş olan Otto Rehagel savunma pozisyonunda oynadı. Otto Rehagel’i dünya çapında bir ün haline getiren koçluk kariyeriydi. Birçok kulüp takımıyla başarılı sonuçlar elde eden Rehagel, Yunan milli takımını da yönetti. Antrenörlük kariyerine Saarbrücken’i yöneterek başlayan Rehagel, bir sezonda toplam 30 maç yaptı. Daha sonra Kicker Offenbach’ın başına geçen Rehagel, artık burada kalmadı.

Daha sonra Werder Bremen’de 2 ay boyunca çalışan Alman öğretmen, buradan Borussia Dortmund’a taşındı. 2 sezonda Dortmund’da 74 maç oynayan Rehagel, başarısız olduğunda kulüpten ayrılmak zorunda kaldı. Dortmund’dan ayrıldıktan 5 ay sonra Arminia Bielefeld ile sözleşme imzalayan Rehagel, burada kupa kazanamadı. Kısa bir süre içinde Fortuna Düsseldorf için çalışan Alman öğretmen, 1981 yılında ikinci kez Werder Bremen’e geldi. Yaklaşık 14 yıl süren Bremen’in kariyerinde toplam 609 oyun oynayan Rehagel, sahadan 322 kez ayrıldı . Werder Bremen’de 14 yılda 2 Bundesliga, 2 Alman Kupası, 3 Alman Süper Kupası ve 1 UEFA Kupa Galipleri Kupası’nı kazanan Rehagel, Werder Bremen’in en başarılı koçu oldu.

Güney + Kore + v + Yunanistan + Grup + B + 2010 + FIFA + Dünya + DpRMvVHXpk9lWerder Bremen’i Bayern Münih’e transfer eden Otto Rehagel, 1 yılda 42 maç yaptı ve 27 galibiyet aldı. Bayern Münih ile kupa kazanamayan Rehagel, sezon bitmeden takımdan ayrılmak zorunda kaldı. Ardından, 4 yıl boyunca Kaiserslautern’in liderliğini alan Rehagel, Almanya’da Bundesliga ve Almanya’da 1 Bundesliga kazandı. Otto Rehagel’i dünya çapında bir antrenör yapan şey; Kaiserslautern’i ele geçirdiğinde, kulüp ikinci ligde düştü. Kulübü devraldı ve ikinci ligde kulübü şampiyon yaptı ve ertesi yıl Bundesliga’ya yükseltti. Bu yıl Kaiserslautern’i Bundesliga’da Bundesliga’da bir şampiyon yaptı.

2001 yılında Yunan milli takımını yönetmeye başlayan Otto Rehagel, Yunanistan’ı UEFA Euro 2004’te bir şampiyon yaparak çok zor bir zafer elde etti. Futbolun bazılarının eleştirilerine rağmen kupayı kazanmayı başardı. oynadı. Ardından, 2012 yılında Alman Bundesliga takımlarından Hertha Berlin’i devraldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine − 5 =

WhatsApp chat