Ilgaz Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Ilgaz Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Çankırı Ilgaz Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Ilgaz Antika Alanlar, Ilgaz Antika Alan Yerler, Çankırı Ilgaz Antika Eşya Satmak İstiyorum, Ilgaz İkinci El Kitap Alanlar, Ilgaz Plak Alan Yerler, Çankırı Ilgaz Gümüş Alım Satım, Çankırı Ilgaz Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Ilgaz Antika Halı eksperi ekspertizi, Çankırı Ilgaz Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Ilgaz Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Ilgaz 33’lük Plak Alanlar, Ilgaz 45’lik Plak Alanlar, Ilgaz 78’lik Plak Alanlar, Ilgaz Antika Aksesuar Alanlar, Ilgaz Antika Alanlar. Ilgaz Antika Avize Alan Yerler, Ilgaz Antika Berat Alanlar, Ilgaz Antika Bindallı Alanlar, Ilgaz Antika Hereke Halı Alan Yerler. Ilgaz Antika ipek Halı Alanlar, Ilgaz Antika Kama Alanlar, Ilgaz Antika Kapı Alanlar, Ilgaz Antika Gramafon Alanlar, Ilgaz Antika Gümüş Alanlar. Ilgaz Antika Hançer Alanlar, Ilgaz Antika Eşya Alanlar, Ilgaz Antika Ferman Alanlar, Ilgaz Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Ilgaz Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Ilgaz Antika Kartpostal Alanlar, Ilgaz Antika Kılıç Alanlar, Ilgaz Antika Kupa Alanlar, Ilgaz Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Ilgaz Antika Madalyon Alanlar, Ilgaz Antika Mobilya Alanlar, Ilgaz Antika Müzik Aletleri Alanlar, Ilgaz Antika Müzik Seti Alanlar, Ilgaz Antika Nişan Alanlar. Ilgaz Antika Obje Alanlar, Ilgaz Antika Oyuncak Alanlar, Ilgaz Antika Porselen Yemek Takımı, Ilgaz Antika Rozet Alanlar, Ilgaz Antika Saat Alanlar. Ilgaz Antika Sürahi Alanlar, Ilgaz Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Ilgaz İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Ilgaz Antika Tombak Alanlar, Ilgaz Antika Tombak Bakır Alanlar, Ilgaz Antika Tüfek Alanlar, Ilgaz Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Ilgaz El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Ilgaz Eski Eşya Alanlar, Ilgaz Antika Dürbün Alan Yerler. Ilgaz Antika Duvar Saati Alan Yerler, Ilgaz Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Ilgaz Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Ilgaz Osmanlıca Kitap Alanlar, Ilgaz Plak Alanlar, Ilgaz Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Ilgaz Hat Yazısı Alanlar, Ilgaz Hilye-i şerif Alanlar, Ilgaz El Yazması Kitap Alan Yerler, Ilgaz Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Ilgaz Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Josef ”Jupp” Heynckes, 9 Mayıs 1945’te Mönchengladbach, Almanya’da doğdu. Eski bir futbolcu ve teknik direktör olan Jupp Heynckes, kariyeri boyunca birçok takımda oynadı ve antrenör oldu. Profesyonel futbol kariyerine 1963’te başlayan Heynckes, Borussia Mönchengladbach altyapısında büyüdü ve orada ciddi başarılar elde etti. Borussia Mönchengladbach’ta futbola başlayan Jupp Heynckes, iki farklı dönemde giydiği bu formla toplam 218 Bundesliga golü attı. Toplamda, Bundesliga’da ağları 243 kez sallayabildi. Bu reyting, Heynckes’i Gerd Müller’den sonra en çok gol atan Bundesliga oyuncusu yapar.

Futbol kariyerinde 96 formunda Hannover oynamış olan Heynckes, 3 yılda 86 Bundesliga maçında görev yapmış ve 25 gol atmıştır. Finisaj özelliği oldukça gelişmiş olan Heynckes, Alman milli takımının formasını 39 kez giydi ve ağı 14 kez yayınladı. Bu süre zarfında, bir kez FIFA Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonasını kazanan Alman milli takımında yer aldı. Futbol kariyerinde 1 UEFA Kupası, 4 Bundesliga ve 1 Alman Kupası olan Jupp Heynckes, Bundesliga’da iki kez en çok gol atan oyuncu oldu. Futbol kariyeri başarı dolu olan Jupp Heynckes’in koçluk özgeçmişi de çok kabarık.

Jupp_Heynckes_2013-01-04_ (kırpılmış) 1 Temmuz 1979’da Borussia Mönchengladbach’da koçluk yapmaya başlayan Jupp Heynckes, Mönchengladbach ile kupa başarısı göstermedi, ancak Heynckes takımı 8 yıl içinde Bundesliga’da tutmayı başardı. maça katıldı ve 169 galibiyet elde etti. 1 Temmuz 1987’de Bayern Münih ile bir anlaşma imzalayan Jupp Heynckes, Alman Kupası’nı 2 kez ve 2 Bundesliga şampiyonluğunu kazanmayı başardı. 4 yıl kaldığı Bayern Münih’te 198 maç oynayan Heynckes, 113 kez galip ayrıldı. 1991 yılında Bayern’den ayrılan Heynckes, bir yıl sonra İspanyol La Liga takımlarından biri olan Athletic Bilbao ile sözleşme imzaladı. Bilbao ile kupa sevinci yaşayamayan Heynckes, 2 yılda 82 resmi maç oynadı ve 34 kez sahadan ayrıldı. 30 Haziran 1994’te Atletic Bilbao ile yaptığı sözleşmenin ardından Bundesliga’ya döndükten sonra Heynckes, Entracht Frankfurt ile bir anlaşma imzaladı. 1 yıl başında kaldığı Einracht Frankfurt ile 34 maç yapan Heynckes, koçluk kariyerinin en verimsiz dönemini 12 galibiyetle geçirdi.

1996 yılında Tenerife ile sözleşme imzalayan Heyckes, buradaki performansı ile Real Madrid’in teknik direktörü oldu. Real Madrid ile yılda 53 maç oynayan Heynckes, 26 galibiyet alır. La Liga’da şampiyon olamayan Real Madrid, UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmayı başardı. Sonraki yıllarda sırasıyla Benfica, Atletic Bilbao, Schalke, Borussia Mönchengladbach ve Leverkusen gibi kulüpleri yöneten Heynckes, kupa kaldırma sevincini yaşamamış olsa da oynadığı oyunla herkesin beğenisini kazanmayı başardı. 2009 yılında Bayern’in 5 maçına kısa bir süre için getirilen Heynckes, sezon sonunda Leverkusen ile anlaşma yaptı.

jupp-heynckes — ein-şampiyonu-als-eğitmen-41-470497877 Jupp Heynckes, 2011 yılında Bayern Münih’in başında resmen 3. kez yer aldı, 2 yılda 109 resmi maçta yer aldı ve kariyeri 83 kazandı. Bu dönemde 1 Bundesliga, 1 Alman Kupası, 1 Alman Süper Kupası ve 1 UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kazanan Heynckes, Bayern Münih efsaneleri arasında yerini almayı başardı. 2013 yılında kupa zaferinden sonra emekli olan Jupp Heynckes, Almanya’nın yetiştirdiği en önemli 5 teknisyenden biri olarak kabul ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + 7 =