Harmancık Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Harmancık Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Bursa Harmancık Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Harmancık Antika Alanlar, Harmancık Antika Alan Yerler, Bursa Harmancık Antika Eşya Satmak İstiyorum, Harmancık İkinci El Kitap Alanlar, Harmancık Plak Alan Yerler, Bursa Harmancık Gümüş Alım Satım, Bursa Harmancık Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Harmancık Antika Halı eksperi ekspertizi, Bursa Harmancık Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Harmancık Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Harmancık 33’lük Plak Alanlar, Harmancık 45’lik Plak Alanlar, Harmancık 78’lik Plak Alanlar, Harmancık Antika Aksesuar Alanlar, Harmancık Antika Alanlar. Harmancık Antika Avize Alan Yerler, Harmancık Antika Berat Alanlar, Harmancık Antika Bindallı Alanlar, Harmancık Antika Hereke Halı Alan Yerler. Harmancık Antika ipek Halı Alanlar, Harmancık Antika Kama Alanlar, Harmancık Antika Kapı Alanlar, Harmancık Antika Gramafon Alanlar, Harmancık Antika Gümüş Alanlar. Harmancık Antika Hançer Alanlar, Harmancık Antika Eşya Alanlar, Harmancık Antika Ferman Alanlar, Harmancık Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Harmancık Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Harmancık Antika Kartpostal Alanlar, Harmancık Antika Kılıç Alanlar, Harmancık Antika Kupa Alanlar, Harmancık Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Harmancık Antika Madalyon Alanlar, Harmancık Antika Mobilya Alanlar, Harmancık Antika Müzik Aletleri Alanlar, Harmancık Antika Müzik Seti Alanlar, Harmancık Antika Nişan Alanlar. Harmancık Antika Obje Alanlar, Harmancık Antika Oyuncak Alanlar, Harmancık Antika Porselen Yemek Takımı, Harmancık Antika Rozet Alanlar, Harmancık Antika Saat Alanlar. Harmancık Antika Sürahi Alanlar, Harmancık Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Harmancık İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Harmancık Antika Tombak Alanlar, Harmancık Antika Tombak Bakır Alanlar, Harmancık Antika Tüfek Alanlar, Harmancık Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Harmancık El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Harmancık Eski Eşya Alanlar, Harmancık Antika Dürbün Alan Yerler. Harmancık Antika Duvar Saati Alan Yerler, Harmancık Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Harmancık Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Harmancık Osmanlıca Kitap Alanlar, Harmancık Plak Alanlar, Harmancık Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Harmancık Hat Yazısı Alanlar, Harmancık Hilye-i şerif Alanlar, Harmancık El Yazması Kitap Alan Yerler, Harmancık Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Harmancık Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Mircea Lucescu 29 Temmuz 1945’te Romanya’nın başkenti Bükreş’te doğdu. Romanya futbolunun en iyi teknik direktörü Lucescu, koçluk kariyerine başlamadan önce profesyonel bir futbolcuydu. Futbol sırasında birçok Romen kulübünde oynayan Mircea Lucescu, en başarılı yıllarını Dinamo Bükreş’te geçirdi. Dinamo Bükreş’te 14 yıldır birçok kupayı sığdırmayı başaran Lucescu, 250 lig maçında toplam 57 gol attı. Aktif futbol hayatına 1963’te başlayan Lucescu, profesyonel futbol yaşamındaki son noktayı koyarak kariyerine koç olarak başladı. Romanya milli takımının formasını 70 kez giyen Lucescu’nun 7 gol sevinci vardı.

831882_w2 Futbol kariyerine bir nokta koymadan önce gayri resmi koç olarak çalışmaya başlayan Lucescu, futboldan çıktıktan sonra Romanya milli takımının liderliğini üstlendi. 1981’de Romanya milli takımını ele geçiren Romen koçu, 5 yıl sonra ciddi başarılar elde etti ve 1985’te Dinamo Bükreş’e getirildi. 1989/90 sezonunda Dinamo Bükreş’in zirvesinde Romanya Ligi’ni tamamlayan Lucescu, 1986 ve 1990 yıllarında Dinamo Bükreş’te Romanya Kupası’nı kazanarak ismini almayı başardı. Romanya futboluna katıldıktan sonra İtalya’nın Serie B takımlarından Pisa, Lucescu’ya transfer teklif etti ve Lucescu kabul etti.

1990 FIFA Dünya Kupası’nın ardından Pisa ile sözleşme imzalayan Lucescu’nun Avrupa kariyeri başladı. Pisa ile başarılı olan Lucescu, ertesi yıl Pisa’dan ayrıldı ve İtalya’daki başka bir asansör ekibi olan Brescia’nın başı oldu. 1991’de Brescia’yı imzalayan Lucescu, takımı Serie A şampiyonu Brescia’nın başı olan Serie A’ya götürdü. 1994 yılında Anglo-İtalyan Coppa’yı kazandı ve ikinci kez kupanın tadını çıkardı. Kariyerini 1996’da 5 yıl süren Brescia’da sona erdiren Lucescu, başka bir İtalya takımı olan Reggina’nın başına geçti ve Lucescu bu birlik uzun sürmediğinde Romanya’ya döndü. Romanya’ya dönen ve Hızlı Bükreş’e giden Mircea Lucescu burada çok başarılı sonuçlar elde etti. Romanya Ligi şampiyonasını ve sadece 1 yıl kaldığı Rapid Bükreş’teki Romanya Kupası ve Romanya Süper Kupası’nı kaldıran Lucescu, 1998 yılında Inter’in zirvesine getirildi.

Mircea_Lucescu_Shakhtar_Donetsk-Arsenal_Kiev_2013_ (1) Kulüp bazında kariyerinin zirvesine ulaşan Lucescu, Inter’de sadece 5 ay hizmet verebildi. Bu dönemde, Inter’in UEFA Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finalde oynamasına yardımcı olan Romen koçu, çeyrek finalde Manchester United’da yenilmekten kaçamadı. Kısa süreli serüveninden sonra Romanya’ya dönen Lucescu, 2000 yılı başında Galatasaray’ın direktörü olarak Galatasaray ile tanıştı. İlk yıl UEFA Süper Kupası’nı kazanan Mircea Lucescu çeyrek oynadı. UEFA Şampiyonlar Ligi’nde final yaptı ve Real Madrid’e geçti ve kupaya veda etti. Fenerbahçe şampiyonluğunu da kaybeden Lucescu, Avrupa kupası maçlarındaki performansı nedeniyle takımdan gönderilmedi.

Galatasaray’daki ikinci sezonunda kazanmayı başaran Türkiye Süper Lig Lucescu, UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final biletlerinde Ali Sami Yen’deki final maçında rakibi Barcelona 1-0 verdi. Bu kez Şampiyonlar Ligi İkinci Gruplarında oynadığı 6 maçtan 5’ini terk eden ve son maçta tur şansını bırakan Lucescu, son maçta Barcelona’ya karşı duramadığında 5 puanla grubun sonuncusu oldu. . 2001/02 sezonu sonunda Galatasaray şampiyonu olmasına rağmen, sınır dışı edilen Lucescu, Beşiktaş ile anlaştı ve Beşiktaş ile 3 yıllık sözleşme yaptı.

Beşiktaş’ın başı olan Lucescu, 100. yılında Beşiktaş şampiyonu oldu ve kulübün efsaneleri arasında yer aldı. O dönemde UEFA Kupası çeyrek finallerinde de oynayan Beşiktaş, gelecek sezon UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynama fırsatı buldu. İlk sezonda olağanüstü performansından etkilenen Lucescu, Beşiktaş’ın ilk yarıyı 11 sayı kapatmasıyla atıldı ancak şampiyon olamadı. Beşiktaş’tan kovulacağını anlayan Lucescu, Ukrayna takımlarından Shakhtar Donetsk ile bir önsöz imzaladı.

2004 yılında Shakhtar’ı devralan Mircea Lucescu, antrenörlük kariyerinin zirvesine ulaştı. Rum Shakhtar Donetsk’i yöneten Romen öğretmen, 11 yılda Ukrayna Süper Ligi’ni, 5 kez Ukrayna Süper Kupası’nı, 6 kez Ukrayna Süper Kupası’nı ve bir kez UEFA Kupası’nı kazandı ve zor bir rekor kırdı. Başardı. Bu başarılardan sonra dünyanın en iyi 20 teknisyeninden biri olmayı başaran Lucescu, Shakhtar Donetsk’i kolayca terk etmeyeceğinin sinyallerini verdi. Ancak, 2015 sezonunun sonuna rağmen,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 5 =

WhatsApp chat