Gümüşyaka Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

Gümüşyaka Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Gümüşyaka Antika Kitap Alanlar, Gümüşyaka İkinci El Kitap Alanlar, Gümüşyaka Eski Kitap Alanlar, Gümüşyaka Kullanılmış Kitap Alanlar, Gümüşyaka Antika Kitap Alan Yerler, Gümüşyaka İkinci El Kitap Alan Yerler, Gümüşyaka Eski Kitap Alan Yerler, Gümüşyaka Kullanılmış Kitap Alan Yerler, Gümüşyaka Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alım Satım, Gümüşyaka Sahaf, Gümüşyaka 2.el Roman Hikaye Alan Firmalar, Gümüşyaka Eski Basım Dergi Ansiklopedi Alan Dükkanlar, İstanbul Gümüşyaka Almanca İngilizce Fransızca Arapça Farsça Dil Kitapları Alan Yerler, Gümüşyaka Dergi,Kartpostal, Gazete, Ferman Ve Dökümanlar Alınır Satılır, Gümüşyaka El Yazma Osmanlıca Kitap Alım Satım, İstanbul Gümüşyaka Antika Osmanlı El Yazması Kitap Alan Yerler, Gümüşyaka Toplu Kitap Alım Satım.

Gümüşyaka Antika Kitap Alanlar

Gümüşyaka Antika Kitap Alanlar, İstanbul Gümüşyaka Antika Kitap Alan Yerler, Gümüşyaka Antika Kitap Alım Satım, Gümüşyaka Antika Kitap Satmak İstiyorum. Gümüşyaka Antika Kitap , Roman, Dergi, Hikaye, Gazete, Kartpostal, Ferman, Döküman Alan Dükkanlar.

Gümüşyaka İkinci El Kitap Alan Yerler

İstanbul Gümüşyaka İkinci El Kitap Alanlar, Gümüşyaka İkinci El Kitap Alan Yerler, Gümüşyaka İkinci El Kitap Alım Satım, Gümüşyaka İkinci El Toplu Kitap Satmak İstiyorum.

Gümüşyaka Eski Kitap Alım Satım

Gümüşyaka Eski Kitap Alım Satım, İstanbul Gümüşyaka Eski Kitap Alanlar, Gümüşyaka İkinci El Kitap Alan Yerler, Gümüşyaka Eski Kitap Alan Dükkanlar Firmalar.

Ley Lines ilk olarak 1921’de Batı dünyasında ön plana çıktı. Arkeolog Alfred Watkins antik Roma yollarını incelerken, bu yolların aslında eski uygarlıkların kullandığı yollara inşa edildiğini gördü.

Alfred Watkins, eski haritalar, eski ve yeni diller arasındaki yer adlarının benzerliği ve Çince yazıtlarda bahsedilmiştir; Su, maden, petrol, yeraltı faylarının tespiti için kullanılan Ley, yaklaşık 6 bin yıldır devam eden ve altındaki medeniyetlere ait yapılara ulaşan çatal-çubuk yöntemi ile tespit edilmiştir. yer. Ley kelimesi “toprağın temizlik şeritleri” veya “çayır bölgesi” dir.

the 4636_ley_hat

Ley hatları daha sonra detaylı olarak incelendi ve bu antik yapıların Avrupa genelinde devam ettiği görüldü. Eski uygarlıklar, enerjilerinin güçlü olduğu bu merkezler boyunca kiliselerini, tapınaklarını, önemli binalarını, dinlenme ve buluşma yerlerini, stadyumlarını inşa ettiler. Türk medeniyetlerinde de aynı şekilde uygulanan bu durum neticesinde ibadethane olarak köklü binalar ve kiliseler kullanılmıştır. Amerika kıtasında Meksika’dan başlayan piramit serisi beklenenden fazla. Mısır’da bilinenlerin yanı sıra, Krallar Vadisi’ndeki piramit serisi, Çin’de bulunan ve gizli piramitler ve Anadolu höyüklerinde yapılan mini piramitler bile yerdeki Ley çizgilerinin işaretçileridir. Sağlıklı yaşam ve diğer enerjiler için bir abluka olarak kabul edilir ve Çin’deki Ley akışlarına Ejderha Hatları denir. Uzak Doğu’da uygulanan Feng Shui felsefesinin temelleri Ejderha Hatlarına dayanmaktadır. Evrenin güçlerini dengeleyerek hayatımızda başarı, sağlık, zenginlik ve mutluluk elde edebileceğimizi gösteren Feng Shui öğretileri, cansız nesnelerin, mobilyaların ve dünyanın etkilerini optimize etmeye çalışıyor.

4636_wif of dowsing-rod1254124988

Günümüzde kullanılan paralel ve meridyenler bulunmadan önce haritalarda bu çizgilerin kesiştiği çizgiler, akışlar ve noktalar kullanılmıştır. Piri Reis haritasına baktığımızda, burada bulunan çizgiler ve kavşakların dünya enerji haritasındaki çizgiler ve kavşaklarla eşleştiği görülebilir. Farklı dinler için önemli olan Kudüs’ün bu hatlarda olduğu ve bu hatların kesiştiği ve yeryüzünde en fazla enerjiyi verdiği yerde Kabe ve Mescid-i Aksa açıklanmaktadır. Çakralarının açılmasına ve temizlenmesine izin verdiği fikrine dayanır.

Gümüşyaka Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Gümüşyaka Kullanılmış Kitap Alanlar,Gümüşyaka Kullanılmış Kitap Alan Yerler,Gümüşyaka Kullanılmış Kitap Alım Satım,Gümüşyaka Kullanılmış Kitap Alan Dükkan Firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + 14 =