Göynük Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Göynük Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Bolu Göynük Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Göynük Antika Alanlar, Göynük Antika Alan Yerler, Bolu Göynük Antika Eşya Satmak İstiyorum, Göynük İkinci El Kitap Alanlar, Göynük Plak Alan Yerler, Bolu Göynük Gümüş Alım Satım, Bolu Göynük Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Göynük Antika Halı eksperi ekspertizi, Bolu Göynük Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Göynük Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Göynük 33’lük Plak Alanlar, Göynük 45’lik Plak Alanlar, Göynük 78’lik Plak Alanlar, Göynük Antika Aksesuar Alanlar, Göynük Antika Alanlar. Göynük Antika Avize Alan Yerler, Göynük Antika Berat Alanlar, Göynük Antika Bindallı Alanlar, Göynük Antika Hereke Halı Alan Yerler. Göynük Antika ipek Halı Alanlar, Göynük Antika Kama Alanlar, Göynük Antika Kapı Alanlar, Göynük Antika Gramafon Alanlar, Göynük Antika Gümüş Alanlar. Göynük Antika Hançer Alanlar, Göynük Antika Eşya Alanlar, Göynük Antika Ferman Alanlar, Göynük Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Göynük Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Göynük Antika Kartpostal Alanlar, Göynük Antika Kılıç Alanlar, Göynük Antika Kupa Alanlar, Göynük Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Göynük Antika Madalyon Alanlar, Göynük Antika Mobilya Alanlar, Göynük Antika Müzik Aletleri Alanlar, Göynük Antika Müzik Seti Alanlar, Göynük Antika Nişan Alanlar. Göynük Antika Obje Alanlar, Göynük Antika Oyuncak Alanlar, Göynük Antika Porselen Yemek Takımı, Göynük Antika Rozet Alanlar, Göynük Antika Saat Alanlar. Göynük Antika Sürahi Alanlar, Göynük Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Göynük İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Göynük Antika Tombak Alanlar, Göynük Antika Tombak Bakır Alanlar, Göynük Antika Tüfek Alanlar, Göynük Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Göynük El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Göynük Eski Eşya Alanlar, Göynük Antika Dürbün Alan Yerler. Göynük Antika Duvar Saati Alan Yerler, Göynük Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Göynük Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Göynük Osmanlıca Kitap Alanlar, Göynük Plak Alanlar, Göynük Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Göynük Hat Yazısı Alanlar, Göynük Hilye-i şerif Alanlar, Göynük El Yazması Kitap Alan Yerler, Göynük Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Göynük Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Josep ”Pep” Guardiola i Sala 18 Ocak 1971’de İspanya Santpedor’da doğdu. Futbol kariyerine Barcelona’da başlayan ve daha sonra Brescia, Roma, Al Ahli gibi takımlarla oynayan Guardiola, 1992’de Johan Cruyff tarafından “Rüya Takımı” adlı Barselona giyindi. Bu dönemde takımın önemli parçalarından biri olan Guardiola, savunma orta saha oyuncusu olarak oynadı. La Liga şampiyonasını arka arkaya 4 kez kazanan Guardiola, 1997 ve 2001 yılları arasında Barcelona kaptanı olarak da görev yaptı. Daha sonra Brescia’ya taşınan Guardiola, buradan Roma’ya transfer edildi.

Aktif futbol kariyerinde birçok kupa kazanan Guardiola, ilk antrenör deneyimini Barcelona B’de yaşadı. Rijkaard’ın 2008’de Barselona’dan ayrılmasından sonra Barselona’ya getirilen Guardiola, 6 kupayı da kazanarak kırılması zor bir Barcelona rekoru elde etti. ilk sezonunda kazanabilirdi. 2009 yılında La Liga’da Barcelona şampiyon iken, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde olağanüstü bir performans sergileyerek finalde Manchester United’ı 2-0 yenmeyi başardı. Bu dönemde UEFA Süper Kupası ile İspanya Kral Kupası ve İspanya Süper Kupası ile La Liga ve UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kazanan Barselona, ​​Aralık ayında Kıtalararası Kupa ve 6’dan 6’sını kazanarak ciddi bir başarı elde etti. bardak. .

İlk sezonunda beklenmedik bir kupa bırakmayan Pep-Guardiola – 2012 yılında Dünyanın En İyi Müdürü seçildi. 2009 yılında elde edilen başarıdan sonraki yıl ciddi başarılar elde eden Guardiola, UEFA Şampiyonlar Ligi yarı finalinde bile finale yükselmek. Ancak, gelecek yıl yine finalde oynayan ve 2009’da olduğu gibi rakibi Manchester United olan Barcelona kupaya ulaşmayı başardı. 2012 yılında Barselona kariyerinde bir noktaya geldiğini ve tekrar Barselona’yı yönetmeyeceğini açıklayan Guardiola, Avrupa’nın ve dünyanın en önemli takımlarından biri olan FC Bayern Münih ile anlaştı.

2013 yılında Bayern Münih’e imza attığı zaman, Bayern Münih Avrupa’nın tüm kupalarını kaldıran bir takımdı ve Guardiola’nın liderliği birçok Alman yetkilisi tarafından eleştirildi. Eleştiriyi kısmen haklı kılan Iola Guardiola, son iki sezonda UEFA Şampiyonlar Ligi’nde birçok maç kazanmış olsa da, finallere farklı kayıplarla veda ediyor. 2016 yılında sözleşmesi sona erecek olan Guardiola, Bayern Münih yetkilileri tarafından uzatılmayacak, Bayern Münih ile bir sezon daha geçirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × three =

WhatsApp chat