Germencik Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Germencik Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Aydın Germencik Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Germencik Antika Alanlar, Germencik Antika Alan Yerler, Aydın Germencik Antika Eşya Satmak İstiyorum, Germencik İkinci El Kitap Alanlar, Germencik Plak Alan Yerler, Aydın Germencik Gümüş Alım Satım, Aydın Germencik Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Germencik Antika Halı eksperi ekspertizi, Aydın Germencik Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Germencik Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Germencik 33’lük Plak Alanlar, Germencik 45’lik Plak Alanlar, Germencik 78’lik Plak Alanlar, Germencik Antika Aksesuar Alanlar, Germencik Antika Alanlar. Germencik Antika Avize Alan Yerler, Germencik Antika Berat Alanlar, Germencik Antika Bindallı Alanlar, Germencik Antika Hereke Halı Alan Yerler. Germencik Antika ipek Halı Alanlar, Germencik Antika Kama Alanlar, Germencik Antika Kapı Alanlar, Germencik Antika Gramafon Alanlar, Germencik Antika Gümüş Alanlar. Germencik Antika Hançer Alanlar, Germencik Antika Eşya Alanlar, Germencik Antika Ferman Alanlar, Germencik Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Germencik Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Germencik Antika Kartpostal Alanlar, Germencik Antika Kılıç Alanlar, Germencik Antika Kupa Alanlar, Germencik Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Germencik Antika Madalyon Alanlar, Germencik Antika Mobilya Alanlar, Germencik Antika Müzik Aletleri Alanlar, Germencik Antika Müzik Seti Alanlar, Germencik Antika Nişan Alanlar. Germencik Antika Obje Alanlar, Germencik Antika Oyuncak Alanlar, Germencik Antika Porselen Yemek Takımı, Germencik Antika Rozet Alanlar, Germencik Antika Saat Alanlar. Germencik Antika Sürahi Alanlar, Germencik Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Germencik İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Germencik Antika Tombak Alanlar, Germencik Antika Tombak Bakır Alanlar, Germencik Antika Tüfek Alanlar, Germencik Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Germencik El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Germencik Eski Eşya Alanlar, Germencik Antika Dürbün Alan Yerler. Germencik Antika Duvar Saati Alan Yerler, Germencik Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Germencik Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Germencik Osmanlıca Kitap Alanlar, Germencik Plak Alanlar, Germencik Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Germencik Hat Yazısı Alanlar, Germencik Hilye-i şerif Alanlar, Germencik El Yazması Kitap Alan Yerler, Germencik Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Germencik Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Jürgen Klinsmann 30 Temmuz 1964’te Göppingen, Almanya’da doğdu. Alman milli takımının eski bir futbolcusu olan Klinsmann, şu anda ABD milli takımını yönetiyor. Bir futbolcu olarak Klinsmann, Stuttgarter Kickers, VfB Stuttgart, Inter, AS Monaco, Tottenham, Bayern Münih, Sampdoria ve Orange County Blue Star gibi takımlarda forma şansı buldu. Alman milli takımının formasını da giyen Klinsmann, Alman milli takımıyla 108 maç oynadı ve ağları 47 kez havalandırma şansı buldu.

Profesyonel futbol kariyerine başlayan ve Stuttgart Kickers’da 61 lig maçı oynayan Klinsmann, 22 golden VfB Stuttgart’ın teklifini aldı ve Klinsmann bu teklifi düşünmeden kabul etti. Kariyerinin en başarılı dönemini Stuttgart şeklinde geçiren Klinsmann, 1984’te Stuttgart’taydı, 5 yıl oynadı ve 156 maça ulaştı. 156 maçta 79 gol atan Klinsmann, birçok Avrupa takımının dikkatini çekti. Özellikle İtalya’dan gelen ciddi teklifleri değerlendiren Stuttgart ekibi, Inter tarafından yapılan cazip teklifi reddetmedi ve Jürgen Klinsmann Temmuz 1989’da Inter kampına dahil edildi.

Jurggen-klinsmann 1989’da Inter’i imzalayan Jürgen Klinsmann, 3 yıldır Inter forması giyiyor ve 1991’de UEFA Kupası’nı ve İtalya Süper Kupası’nı kazanmayı başardı. 3 yıl boyunca Inter ve Serie A’da 95 maç oynayan Klinsmann, rakip ağlarda 34 kez sarsıldı ve bu dönemde Inter’in kazanan kupalarına katkıda bulundu. Inter’de çok iyi performans gösteren Jürgen Klinsmann, İtalya’dan ayrılmak istediğini açıkladı ve AS Monaco’nun cazip teklifini kabul etti. Monako’da da gol atan Klinsmann, lig maçında 65 kez oynadı ve toplam 29 gol atarak çok başarılı bir performans elde etti.

1994 yılında AS Monaco’dan ayrılan ve İngiltere Premier Ligi takımlarından Tottenham’a geçen Klinsmann, Tottenham’da oldukça iyi performans gösterdi. Tottenham’daki lig maçında 41 kez oynayan Klinsmann’ın 21 golü vardı. Tottenham’a olağanüstü bir sonlandırmaya sahip olduğunu gösteren Klinsmann, Bayern Münih’e transfer edildi. Tottenham formasını sadece 1 yıl giydikten sonra Bayern Münih’e transfer olan Klinsmann, Almanya Bundesliga’ya dönmekten çok mutlu olduğunu vurguladı. Bayern Münih’te 2 yıl geçiren Klinsmann, toplam 65 Bundesliga maçına katıldı ve ağları 31 kez yayınladı.

Bayern Münih ile sözleşmesi sona eren Klinsmann, Bayern Münih yeni bir sözleşme teklif etmediği, ancak kariyerinin en kötü dönemini geçirdikten sonra İtalya’nın Sampdoria ekibiyle yeni bir sözleşme imzaladı. Burada kötü bir sezon geçtikten sonra Sampdoria, Tottenham’ın kira teklifini kabul etti ve Klinsmann, bir yıl boyunca Tottenham’a kiralandı. Bu son transferden sonra Klinsmann aktif futbol kariyerine son verdi ve koçluk kursuna başladı. 2004 yılında Alman milli takımının başına geçen Klinsmann, 2006 FIFA Dünya Kupası’nda yarı finale yükselmeyi başardı, ancak Alman final hayalleri yarı yarıya İtalya’ya karşı 2-0 mağlubiyetle suya düştü -son.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 2 =

WhatsApp chat