Devrekani Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Devrekani Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Kastamonu Devrekani Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Devrekani Antika Alanlar, Devrekani Antika Alan Yerler, Kastamonu Devrekani Antika Eşya Satmak İstiyorum, Devrekani İkinci El Kitap Alanlar, Devrekani Plak Alan Yerler, Kastamonu Devrekani Gümüş Alım Satım, Kastamonu Devrekani Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Devrekani Antika Halı eksperi ekspertizi, Kastamonu Devrekani Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Devrekani Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Devrekani 33’lük Plak Alanlar, Devrekani 45’lik Plak Alanlar, Devrekani 78’lik Plak Alanlar, Devrekani Antika Aksesuar Alanlar, Devrekani Antika Alanlar. Devrekani Antika Avize Alan Yerler, Devrekani Antika Berat Alanlar, Devrekani Antika Bindallı Alanlar, Devrekani Antika Hereke Halı Alan Yerler. Devrekani Antika ipek Halı Alanlar, Devrekani Antika Kama Alanlar, Devrekani Antika Kapı Alanlar, Devrekani Antika Gramafon Alanlar, Devrekani Antika Gümüş Alanlar. Devrekani Antika Devrekaniçer Alanlar, Devrekani Antika Eşya Alanlar, Devrekani Antika Ferman Alanlar, Devrekani Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Devrekani Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Devrekani Antika Kartpostal Alanlar, Devrekani Antika Kılıç Alanlar, Devrekani Antika Kupa Alanlar, Devrekani Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Devrekani Antika Madalyon Alanlar, Devrekani Antika Mobilya Alanlar, Devrekani Antika Müzik Aletleri Alanlar, Devrekani Antika Müzik Seti Alanlar, Devrekani Antika Nişan Alanlar. Devrekani Antika Obje Alanlar, Devrekani Antika Oyuncak Alanlar, Devrekani Antika Porselen Yemek Takımı, Devrekani Antika Rozet Alanlar, Devrekani Antika Saat Alanlar. Devrekani Antika Sürahi Alanlar, Devrekani Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Giovanni Trapattoni 17 Mart 1939’da Cusano Milanino, İtalya’da doğdu. Eski bir futbolcu olan Trapattani, savunma orta saha pozisyonunda topu olan Milan ve Varese gibi takımların önemli futbolcularından biriydi. İtalyan milli takımında da görev yapan Trapottoni, toplamda 17 kat milliydi ve 1 gol attı. Milano ve Varese’deki kariyerinde toplam 284 lig maçında yer alan Trapottoni, golde 3 sevinç golü yaşadı. ekibinde çalışmaya başladı. Koçluk kariyerinde Milano, Juventus, Inter, Bayern Münih, Cagliari, Fiorentina, İtalya, Benfica, Stuttgart, Red Bull Salzburg, İrlanda ve Vatikan’ı yöneten Trapottoni, dünyanın en iyi 5 antrenörü arasında.

Kariyerinde sayısız kupa kazanan Trapattoni, Ernst Happel ve Jose Mourinho gibi isimleriyle 4 farklı ülkede 10 lig zaferinden biri olarak yerini aldı. Trapattoni, Udo Lattek’ten sonra kulüpler bazında 3 farklı UEFA organizasyonunu kazanan tek isim. UEFA Kupası, UEFA Kupa Galipleri Kupası ve UEFA Şampiyonlar Ligi’ni tek bir takımla kazanma başarısını yakalayan isim Trapattoni, Avrupa kupalarının birkaç teknik galibi arasında yer alıyor. Trapattoni, özellikle Juventus ile tüm kıta kupalarını kazandı ve bu alanda rekor kırdı. Juventus’un başında, Trapattoni Juventus ve İtalya efsanesi 6 Serie A, 2 İtalya Kupası, 1 UEFA Şampiyonlar Ligi, 2 UEFA Kupası, 1 UEFA Kupa Galipleri Kupası, 1 UEFA Süper Kupası ve 1 Kıtalararası Kupa kazandı.

Juventus’taki başarılı sonuçlardan sonra, Inter’i de çalıştıran İtalyan koç, burada bir Serie A, 1 İtalya Süper Kupası ve 1 UEFA Kupası çizdi ve ayrıca başarılı bir grafik çizdi. 1997’de Bayern Münih ile 1 Bundesliga, 1 Alman Kupası ve 1 Lig Kupası’nı kazanan Trapattoni, Benfica’ya taşındı. Benfica’da kupa kazanmaya devam eden Trapattoni de lig şampiyonluğu yaptı ve Red Bull Salzburg ile bir sonraki kupasını kazanmayı başardı. Bir süre İtalyan milli takımı için de çalışan Trapattoni, başarılı olamamasına rağmen finalde takımla mücadele etme fırsatı buldu. Son zamanlarda İrlanda ve Vatikan’ı yöneten Trapattoni de teknik kariyerinin sonuna yaklaştı. Kariyeri boyunca 10’dan fazla kulüpte çalışan Trapattoni, toplam 1382 yarışma gerçekleştirdi ve 716’sını kazanmayı başardı. 1382 maçın sadece 267’sini kaybeden İtalyan teknik direktör,% 51.81’lik bir zafer yüzdesi elde etti.

Devrekani İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Devrekani Antika Tombak Alanlar, Devrekani Antika Tombak Bakır Alanlar, Devrekani Antika Tüfek Alanlar, Devrekani Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Devrekani El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Devrekani Eski Eşya Alanlar, Devrekani Antika Dürbün Alan Yerler. Devrekani Antika Duvar Saati Alan Yerler, Devrekani Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Devrekani Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Devrekani Osmanlıca Kitap Alanlar, Devrekani Plak Alanlar, Devrekani Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Devrekani Hat Yazısı Alanlar, Devrekani Hilye-i şerif Alanlar, Devrekani El Yazması Kitap Alan Yerler, Devrekani Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Devrekani Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 2 =

WhatsApp chat