Çardak Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Çardak Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Denizli Çardak Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Çardak Antika Alanlar, Çardak Antika Alan Yerler, Denizli Çardak Antika Eşya Satmak İstiyorum, Çardak İkinci El Kitap Alanlar, Çardak Plak Alan Yerler, Denizli Çardak Gümüş Alım Satım, Denizli Çardak Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Çardak Antika Halı eksperi ekspertizi, Denizli Çardak Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Çardak Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Çardak 33’lük Plak Alanlar, Çardak 45’lik Plak Alanlar, Çardak 78’lik Plak Alanlar, Çardak Antika Aksesuar Alanlar, Çardak Antika Alanlar. Çardak Antika Avize Alan Yerler, Çardak Antika Berat Alanlar, Çardak Antika Bindallı Alanlar, Çardak Antika Hereke Halı Alan Yerler. Çardak Antika ipek Halı Alanlar, Çardak Antika Kama Alanlar, Çardak Antika Kapı Alanlar, Çardak Antika Gramafon Alanlar, Çardak Antika Gümüş Alanlar. Çardak Antika Hançer Alanlar, Çardak Antika Eşya Alanlar, Çardak Antika Ferman Alanlar, Çardak Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Çardak Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Çardak Antika Kartpostal Alanlar, Çardak Antika Kılıç Alanlar, Çardak Antika Kupa Alanlar, Çardak Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Çardak Antika Madalyon Alanlar, Çardak Antika Mobilya Alanlar, Çardak Antika Müzik Aletleri Alanlar, Çardak Antika Müzik Seti Alanlar, Çardak Antika Nişan Alanlar. Çardak Antika Obje Alanlar, Çardak Antika Oyuncak Alanlar, Çardak Antika Porselen Yemek Takımı, Çardak Antika Rozet Alanlar, Çardak Antika Saat Alanlar. Çardak Antika Sürahi Alanlar, Çardak Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Çardak İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Çardak Antika Tombak Alanlar, Çardak Antika Tombak Bakır Alanlar, Çardak Antika Tüfek Alanlar, Çardak Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Çardak El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Çardak Eski Eşya Alanlar, Çardak Antika Dürbün Alan Yerler. Çardak Antika Duvar Saati Alan Yerler, Çardak Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Çardak Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Çardak Osmanlıca Kitap Alanlar, Çardak Plak Alanlar, Çardak Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Çardak Hat Yazısı Alanlar, Çardak Hilye-i şerif Alanlar, Çardak El Yazması Kitap Alan Yerler, Çardak Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Çardak Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Guus Hiddink, 8 Kasım 1946’da Hollanda’nın Varsseveld kentinde doğdu. Futbol kariyerinde orta saha oynayan Guus Hiddink, 5 farklı takımın formasını giydi. 1967 yılında De Graafschap altyapısında eğitim alan Hiddink, 1970 yılında Hollanda Eredivise takımlarından PSV Eindhovena’ya transfer oldu. PSV’de iki mevsim geçiren Hiddink, toplam 30 maçta yer aldı ve bir zamanlar ağları havalandırmayı başardı. 1972 yılında PSV Eindhoven’dan ayrıldığı ve altyapısında büyüdüğü De Graafschapa’ya dönerek, Hiddink burada 5 yıl futbol oynadı ve bu 5 yıllık dönemde 130 oyun oynadı. 130 maçta 9 gol atan Hiddink, 1977’de başka bir Eredivisie takımı NEC Nijmegene’ye transfer edildi. 4 yıl boyunca burada kalan Hiddink, toplam 104 lig maçında forma şansı buldu ve ağları iki kez yayınladı. 1982 yılında aktif futbol kariyerine son veren Hiddink, 1987 yılında PSV Eindhoven’ın başına atandı.

1990’a kadar Eindhoven’ın başında kalan Guus Hiddink, adını 1988 yılında UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yaptı ve adını duyurdu. PSV Eindhoven ile UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanan Hiddink, ekibini 1987, 1988 ve 1989 yıllarında 3 yıl üst üste Eredivisie şampiyonu yaptı. Avrupa Kupası ve Eredivisa’daki başarılı sonuçlara ek olarak, Hollanda Kupası’nda 3 kez biten mutlu. PSV Eindhoven kariyerini başarıyla geçtikten sonra, Türkiye’nin Guus Hiddink’ten gelen Fenerbahçenin Lig takımlarına göre, burada sadece bir yıl kalabilirdi ve daha sonra ekipten çıkartılabilirdi. Hiddinkin Fenerbahçe ile kupa şampiyonası yok. 1991 yılında Valensiya’yı devralan Hollandalı antrenör toplam 3 yıl burada kaldı ve 1994’te Hollanda milli takımının başına atandı. 1998’de FIFA Dünya Kupası’nda Hollanda ile yarı final oynayan Hiddink, başarılı grafikleri nedeniyle Kupanın sonunda Real Madrid’in başına getirildi.

Real Madrid’de bir yıl içinde sadece Kıtalararası Kupayı kazanan Hiddink, 1999’da bir yıllık Real Madrid macerasını bitirdi ve kulüpten ayrıldı. 2000 yılında Real Betis’in başına getirilen Hiddink, burada sadece 5 ay kaldı ve daha sonra Güney Kore milli takımında çalıştı. 2002 yılında FIFA Dünya Kupası’nda Güney Kore’ye karşı savaşan Hiddink, 4. sırayı aldı ve 2002 yılında PSV Eindhoven’ın başına geçti. PSV ile sayısız başarıya imza atan Hiddink, bir kez daha şampiyonluğun tadını çıkardı ve aynı zamanda UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yarı final gördü. 2006 yılında son derece başarılı 2. PSV Eindhoven dönemini sona erdiren Hiddink, 2005 yılında başladığı Avustralya milli takımını yönetmeye devam etti.

2006 FIFA Dünya Kupası’na Avustralya ile katılan Guus Hiddink, 2006 yılında görevinden ayrıldı ve ona astronomik bir teklif sunan Rusya’nın başı oldu. 2008 yılında UEFA Euro 2008’de Rusya’ya karşı savaşan ve 4. takımı yapan Hiddink, Play-Off’ta elenerek 2010 FIFA Dünya Kupası’na katılamadı. Hiddink, Türkiye’nin Playoffd CROATIA 2 Yapsa’dan sonra takım başına 2010 yılında yaptığı açıklamada, 2 maç sonucu kaybettiği 3-0 UEFA Euro 2012 biletlerini de yendi. Takımdan gönderilen Hiddink, Anzhiy’de kısa bir süre çalıştı ve 2014 yılında Hollanda milli takımı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 − fourteen =

WhatsApp chat