Çanakkale Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Çanakkale Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Çanakkale Çanakkale Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Çanakkale Antika Alanlar, Çanakkale Antika Alan Yerler, Çanakkale Çanakkale Antika Eşya Satmak İstiyorum, Çanakkale İkinci El Kitap Alanlar, Çanakkale Plak Alan Yerler, Çanakkale Çanakkale Gümüş Alım Satım, Çanakkale Çanakkale Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Çanakkale Antika Halı eksperi ekspertizi, Çanakkale Çanakkale Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Çanakkale Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Çanakkale 33’lük Plak Alanlar, Çanakkale 45’lik Plak Alanlar, Çanakkale 78’lik Plak Alanlar, Çanakkale Antika Aksesuar Alanlar, Çanakkale Antika Alanlar. Çanakkale Antika Avize Alan Yerler, Çanakkale Antika Berat Alanlar, Çanakkale Antika Bindallı Alanlar, Çanakkale Antika Hereke Halı Alan Yerler. Çanakkale Antika ipek Halı Alanlar, Çanakkale Antika Kama Alanlar, Çanakkale Antika Kapı Alanlar, Çanakkale Antika Gramafon Alanlar, Çanakkale Antika Gümüş Alanlar. Çanakkale Antika Hançer Alanlar, Çanakkale Antika Eşya Alanlar, Çanakkale Antika Ferman Alanlar, Çanakkale Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Çanakkale Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Çanakkale Antika Kartpostal Alanlar, Çanakkale Antika Kılıç Alanlar, Çanakkale Antika Kupa Alanlar, Çanakkale Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Çanakkale Antika Madalyon Alanlar, Çanakkale Antika Mobilya Alanlar, Çanakkale Antika Müzik Aletleri Alanlar, Çanakkale Antika Müzik Seti Alanlar, Çanakkale Antika Nişan Alanlar. Çanakkale Antika Obje Alanlar, Çanakkale Antika Oyuncak Alanlar, Çanakkale Antika Porselen Yemek Takımı, Çanakkale Antika Rozet Alanlar, Çanakkale Antika Saat Alanlar. Çanakkale Antika Sürahi Alanlar, Çanakkale Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Çanakkale İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Çanakkale Antika Tombak Alanlar, Çanakkale Antika Tombak Bakır Alanlar, Çanakkale Antika Tüfek Alanlar, Çanakkale Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Çanakkale El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Çanakkale Eski Eşya Alanlar, Çanakkale Antika Dürbün Alan Yerler. Çanakkale Antika Duvar Saati Alan Yerler, Çanakkale Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Çanakkale Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Çanakkale Osmanlıca Kitap Alanlar, Çanakkale Plak Alanlar, Çanakkale Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Çanakkale Hat Yazısı Alanlar, Çanakkale Hilye-i şerif Alanlar, Çanakkale El Yazması Kitap Alan Yerler, Çanakkale Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Çanakkale Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Christoph Daum 24 Ekim 1953’te Oelsnitz, Almanya’da doğdu. Eski bir futbolcu olan Christoph Daum hala aktif olarak koçluk yapıyor. Kariyerine 1986 yılında Köln’ün başına geçerek aktif antrenör olarak başlayan Christoph Daum, nihayet 2014’te Bursaspor’u yönetti. 22 Eylül 1986’da Köln antrenörü Christoph Daum, 4 yılda 154 maç yaptı ve 78 kazanmayı başardı. bu maçlardan. 43 maçı 33 mağlubiyetle tamamlayan Christoph Daum, Alman Bundesliga’nın orta sıradaki takımlarından Köln ile% 50.65 kaybetti.

Başarılı Köln dönemini 28 Haziran 1990’da sona erdiren Christoph Daum, 20 Kasım 1990’da VfB Stuttgart ile sözleşme imzaladı. 1992’de Stuttgart ile Bundesliga ve Alman Kupası şampiyonasına sahip olarak adını duyurmayı başardı. Stuttgart’ın başında 3 sezon 129 oyun oynayan Christoph Daum’un 57 galibiyeti var. 57 galibiyete ek olarak, 38 maç çekildi ve 34 maç yenildi. Özellikle, Stuttgart’ta ikinci sezonda Bundesliga kazandı ve Alman Kupası Daum’un koçluk kariyerine önemli bir katkıda bulundu. Kariyerine 20 Kasım 1990’da VfB Stuttgart’ta başlayarak, 10 Aralık 1993’te Christoph Daum, Türkiye Ligi ekiplerinin Beşiktaş’la bir anlaşma yapmasından yaklaşık 1 ay sonra ayrılmak zorunda kaldı.

Christoph_Daum2_yasamoykusu Beşiktaş’ı 6 Ocak 1994’te imzalayan Christoph Daum, burada geçirdiği 1,5 yılda çok başarılı çalışmalar gerçekleştirdi. Türkiye liginde yılın galibiyetini imzalayan Christoph Daum, Kupayı kazanmak için o yılın başarısını gösterdi ve Türkiye beklentileri karşıladı. Daha iyi bir ikinci sezon hazırlık aşamasında şampiyon olarak Daum ve Beşiktaş Türkiye Ligi 1994/95 sezonunu tamamlamayı başardı. 1.5 yılda Beşiktaş’ta toplam 98 maç yapmış olan Alman teknik direktör, bu maçlardan 62 tanesini kazanmayı başardı. 62 galibiyete ek olarak, Daum sahadan 18 kez berabere kaldı ve 18 kez mağlup edildi.

Beşiktaş’ta başarılı bir sezondan sonra takımdan ayrılan ve Almanya’nın köklü takımlarıyla anlaşma yapan Christoph Daum, Bayer Leverkusen 1 Temmuz 1996’da Leverkusen’i imzaladı. Leverkusen’de hiç kupa kazanmayan Daum 4 yıl geçirdi ve geçen hafta Bundesliga şampiyonluğunu kaybettiği bir sezon geçirdi, 21 Ekim 2000’de Leverkusen defterini kapattı. Leverkusen’in başında 185 maçta 91 galibiyet, 57 beraberlik ve 37 mağlubiyet kazanan Daum başardı. % 49.19 zafer.

8 Mart 2001’de ikinci kez Beşiktaş’a getirilen Christoph Daum, Beşiktaş’ta 49 maç yaptı ve 30 Haziran 2002’de 26 galibiyet, 11 beraberlik ve 12 mağlubiyet ile kulüpten ayrıldı. Kupa olarak da yenilgiye uğrayan kupa Beşiktaş’la 2002, Türkiye Kupası finalinde 4-0 Kocaelispor ass-print de rakiplerine yenildi. Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra Austria Wien ile anlaşma yapan Christoph Daum, 2002/03 sezonunda Avusturya Bundesliga’da Avusturya Wieni şampiyonu oldu. Bunun üzerine Fenerbahçe’den teklif alan Christoph Daum, 3 yıllık Fenerbahçe macerasına başladı.

230px-christoph_daum_11 Temmuz 2003’te imzalandı Fenerbahçe Daum, 2004 yılında takım tarafından kovuldu ve 2005 yılında Türkiye Süper Lig şampiyonu olursanız, geçen hafta üçüncü sezon şampiyonluk Galatasaray Fenerbahçe’yi kaybedecek. 3 yıllık Fenerbahçe döneminde 134 maçın 89’unu kazanan Daum, 18 beraberlik ve 27 mağlubiyet kazandı. Fenerbahçe’den ayrılan Daum, Almanya’nın Köln takımı oldu. Köln’ü ikinci ligden Bundesliga’ya götürmeyi başaran Daum, 2009’da Fenerbahçe’ye geri getirildi, ancak geçen hafta şampiyonluğu kazandıktan sonra ikinci kez Fenerbahçe’den ihraç edildi. Daum’dan sonra, Eintracht Frankurt Club Bugge ve Bursaspor’u yönetmesine rağmen, eski günlerinden uzak performans gösterdiği için bir sezonu tamamlamadan bu kulüpleri terk etmek zorunda kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 3 =

WhatsApp chat