Çan Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Çan Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Çanakkale Çan Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Çan Antika Alanlar, Çan Antika Alan Yerler, Çanakkale Çan Antika Eşya Satmak İstiyorum, Çan İkinci El Kitap Alanlar, Çan Plak Alan Yerler, Çanakkale Çan Gümüş Alım Satım, Çanakkale Çan Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Çan Antika Halı eksperi ekspertizi, Çanakkale Çan Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Çan Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Çan 33’lük Plak Alanlar, Çan 45’lik Plak Alanlar, Çan 78’lik Plak Alanlar, Çan Antika Aksesuar Alanlar, Çan Antika Alanlar. Çan Antika Avize Alan Yerler, Çan Antika Berat Alanlar, Çan Antika Bindallı Alanlar, Çan Antika Hereke Halı Alan Yerler. Çan Antika ipek Halı Alanlar, Çan Antika Kama Alanlar, Çan Antika Kapı Alanlar, Çan Antika Gramafon Alanlar, Çan Antika Gümüş Alanlar. Çan Antika Hançer Alanlar, Çan Antika Eşya Alanlar, Çan Antika Ferman Alanlar, Çan Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Çan Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Çan Antika Kartpostal Alanlar, Çan Antika Kılıç Alanlar, Çan Antika Kupa Alanlar, Çan Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Çan Antika Madalyon Alanlar, Çan Antika Mobilya Alanlar, Çan Antika Müzik Aletleri Alanlar, Çan Antika Müzik Seti Alanlar, Çan Antika Nişan Alanlar. Çan Antika Obje Alanlar, Çan Antika Oyuncak Alanlar, Çan Antika Porselen Yemek Takımı, Çan Antika Rozet Alanlar, Çan Antika Saat Alanlar. Çan Antika Sürahi Alanlar, Çan Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Çan İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Çan Antika Tombak Alanlar, Çan Antika Tombak Bakır Alanlar, Çan Antika Tüfek Alanlar, Çan Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Çan El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Çan Eski Eşya Alanlar, Çan Antika Dürbün Alan Yerler. Çan Antika Duvar Saati Alan Yerler, Çan Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Çan Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Çan Osmanlıca Kitap Alanlar, Çan Plak Alanlar, Çan Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Çan Hat Yazısı Alanlar, Çan Hilye-i şerif Alanlar, Çan El Yazması Kitap Alan Yerler, Çan Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Çan Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Ottmar Hitzfeld, 12 Ocak 1949’da Baden, Almanya’nın Lörrach şehrinde doğdu. Hitzfeld eski bir futbolcu ve antrenör. Koçluk kariyeri başarı dolu olan Ottmar Hitzfeld, birçok ülkede hem ulusal hem de kıta kupalarında başarılı oldu. Birçoğu tarafından efsane olarak kabul edilen Ottmar Hitzfeld, “Tanrı” adını ve “Gott-mar” adını aldı. Birçoğuna göre, “Genel” olarak ifade edildi. Onu bu kadar popüler yapan şey, Çekirge Clun Zürich, Borussia Dortmund ve Bayern Münih ile elde ettiği olağanüstü başarılardır. Bu üç kulüple aldığı kupalar onu dünyanın en iyi 5 antrenörü arasına sokmak için fazlasıyla yeterliydi.

Futbol kariyeri koçluk kariyeri kadar parlak olan Ottmar Hitzfeld, İsviçre’nin köklü futbol takımlarından biri olan FC Basel’de futbola başladı. Basel’de 4 yılda 92 lig maçı oynayan Hitzfeld, toplam 66 gol atmayı başardı ve 1975’te Alman Bundesliga takımlarından VfB Stuttgart’a transfer oldu. Hitzfeld, Stuttgart’taki 3 sezon boyunca 80 Bundesliga maçında 38 gol attı. . Buradan Lugano’ya transfer edilen Alman yıldızı 55 oyuna çıktı ve ağları 35 kez havalandırmayı başardı. Lugano’da 2 sezon geçtikten sonra, Hitzfeld başka bir İsviçre takımı Lucerne’ye transfer oldu ve 3 yılda toplam 72 lig maçında yer aldı ve 30 gol attı. Lucerne ile sözleşmesi bittikten sonra futboldan ayrılmaya karar veren Hitzfeld, profesyonel futbol kariyerine 1983’te son verdi.

ottmar-hitzfeld Futbol kariyerine son veren Ottmar Hitzfeld, koçluk kariyerine hiçbir zaman başlamamıştır. Çok parlak bir kariyeri olan Hitzfeld, potansiyel sahiplerini Zug 94 ve Aarau ekipleriyle gösterdi. Aarau ile ilk kupasını antrenör olarak kazanan Ottmar Hitzfeld, daha sonra Grasshoppers ile sözleşme imzaladı. Çekirge’de 2 İsviçre Süper Ligi, 2 İsviçre Kupası ve 1 İsviçre Süper Kupası kazanan Hitzfeld, Alman Bundesliga takımlarından Borussia Dortmund’a gitti. Borussia Dortmund’un başında başarılı bir grafik çizen ve 1 UEFA Şampiyonlar Ligi ile 2 Bundesliga, 2 Alman Kupası kazanan Ottmar Hitzfeld, daha sonra Bayern Münih’in başı oldu.

Çekirge ve Dortmund’un başarılarından sonra Bayern Münih’in başı olan Ottmar Hitzfeld de burada ciddi bir başarı elde etti. İlk Bayern Münih döneminde 4 Bundesliga, 2 Alman Kupası, 3 Alman Ligi Kupası, 1 UEFA Şampiyonlar Ligi ve Kıtalararası Kupa kazanan Ottmar Hitzfeld, Bayern Münih efsaneleri arasında yerini aldı. Ardından, 2007’de Bayern Münih’i tekrar ele geçiren Hitzfeld, bir zamanlar Bundesliga, Alman Kupası ve Alman Ligi Kupası şampiyonluğunu kazandı.

Kariyerinde birçok başarıya imza atan Ottmar Hitzfeld, iki kez “Yılın Teknik Direktörü” unvanını aldı. Bu ödüle ek olarak, yaklaşık 10 yerli ödüle sahip Ottmar Hitzfeld, iki farklı takımla UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kazanan 5 antrenör arasında yer alıyor. Hitzfeld’in yanı sıra, bu başarıyı seven teknisyenler Ernst Happel, Jose Mourinho, Jupp Heynckes ve son olarak Carlo Angelotti’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × four =

WhatsApp chat