Çal Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Çal Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Denizli Çal Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Çal Antika Alanlar, Çal Antika Alan Yerler, Denizli Çal Antika Eşya Satmak İstiyorum, Çal İkinci El Kitap Alanlar, Çal Plak Alan Yerler, Denizli Çal Gümüş Alım Satım, Denizli Çal Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Çal Antika Halı eksperi ekspertizi, Denizli Çal Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Çal Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Çal 33’lük Plak Alanlar, Çal 45’lik Plak Alanlar, Çal 78’lik Plak Alanlar, Çal Antika Aksesuar Alanlar, Çal Antika Alanlar. Çal Antika Avize Alan Yerler, Çal Antika Berat Alanlar, Çal Antika Bindallı Alanlar, Çal Antika Hereke Halı Alan Yerler. Çal Antika ipek Halı Alanlar, Çal Antika Kama Alanlar, Çal Antika Kapı Alanlar, Çal Antika Gramafon Alanlar, Çal Antika Gümüş Alanlar. Çal Antika Hançer Alanlar, Çal Antika Eşya Alanlar, Çal Antika Ferman Alanlar, Çal Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Çal Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Çal Antika Kartpostal Alanlar, Çal Antika Kılıç Alanlar, Çal Antika Kupa Alanlar, Çal Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Çal Antika Madalyon Alanlar, Çal Antika Mobilya Alanlar, Çal Antika Müzik Aletleri Alanlar, Çal Antika Müzik Seti Alanlar, Çal Antika Nişan Alanlar. Çal Antika Obje Alanlar, Çal Antika Oyuncak Alanlar, Çal Antika Porselen Yemek Takımı, Çal Antika Rozet Alanlar, Çal Antika Saat Alanlar. Çal Antika Sürahi Alanlar, Çal Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Çal İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Çal Antika Tombak Alanlar, Çal Antika Tombak Bakır Alanlar, Çal Antika Tüfek Alanlar, Çal Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Çal El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Çal Eski Eşya Alanlar, Çal Antika Dürbün Alan Yerler. Çal Antika Duvar Saati Alan Yerler, Çal Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Çal Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Çal Osmanlıca Kitap Alanlar, Çal Plak Alanlar, Çal Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Çal Hat Yazısı Alanlar, Çal Hilye-i şerif Alanlar, Çal El Yazması Kitap Alan Yerler, Çal Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Çal Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Gianluigi ”Gigi” Buffon 28 Ocak 1978’de İtalya’nın Carrara kentinde doğdu. 1.91m boyunda olan Buffon, yıllardır İtalyan Serie A takımlarından biri olan Juventus formasını giyiyor. Parma altyapısında büyüyen Gianluigi Buffon, 2001 yılına kadar Parma gömleğini giyiyor ve orada önemli bir başarı elde etti. Buffon ayrıca 14 yıldır İtalyan milli takımının kalesini koruyor. Bu dönemde 147 kez milli olan Buffon, UEFA Euro 2000 ve 2006 FIFA Dünya Kupası’nda şampiyonluğun tadını çıkardı. Buffon, Pele’nin “100’ler Listesine” dahil edilmiştir. Kariyeri başarı dolu olan Gianluigi Buffon, Serie A’nın en iyi kalecisi 9 kez seçildi. Buna ek olarak, 2006’da İtalya, dünya şampiyonu olduğu Dünya Kupası’nda Yashin Ödülü’ne ve dolayısıyla en iyisine verildi. turnuvanın kalecisi seçildi.

Gianluigi-BuffonBuffon ayrıca UEFA Yılın Futbolcusu Ödülünü kazanan ilk ve tek kaleci oldu. Buffon, 2003 yılında bu ödüle layık görüldü. Buffon, 2003, 2004 ve 2006’da UEFA Şampiyonlar Ligi’nde sezon için seçilmeyi başardı. Balloon d’Or ödülüne aday gösterilen Buffon, bu ödülü kazanamadı. Buffon 1998, 2002, 2006, 2010 ve 2014 FIFA Dünya Kupalarında İtalya’nın kadrosunda yer aldı. Sadece 1998’de bu organizasyonlara katılamadı. Dünya kupası kadrosunda 5 kez başarılı olan Buffon’un bu anlamda bir kaydı var. Parma altyapısında futbola başlayan Buffon, 13 yaşında imzaladığı Parma’dan 2001 yılında astronomik bir figür Juventus’a geçti. 1995 yılında ilk Serie A maçı için oynayan Buffon, hala Juventus kalesini koruyor.

Gianluigi + Buffon + İtalya + Eğitim + Oturum + Basın + 5tvVYJ5Sy8nl 1 UEFA Kupası kazanan Buffon, Juventus formasıyla büyük başarı elde etti. Juventus’a transfer edildiği 2001 yılından bu yana 8 kez Serie A şampiyonasında olan Buffon, bir kez Serie B’de şampiyon oldu. 9 lig şampiyonluğuna ek olarak, Buffon İtalya Süper Kupası’nı 4 kez kazanmada başarılı oldu. Finallerde kazandığı kupa sayısını kaybeden Buffon, dünyadaki birkaç final kalecisinden biri olarak kaydedildi. Başarılı kariyeri boyunca Parma, 225 maç ve 532 maçta Juventus oynayan Gianluigi Buffon toplam 758 maç oynadı. Buffon, bu maçlardan 3 tanesinde 1 gol attı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 2 =

WhatsApp chat