Büyükçekmece Antika Eşya Alanlar

Büyükçekmece Antika Eşya Alanlar

Numara 1: 0532 335 75 06

Numara 2: 0531 981 01 90

Osmanlı döneminde özel olarak üretilen ürünlere gelince, eserleri ile yapılan ürünler antik tugri ile gümüş bölgeye yerleştirilir ve antika insanlara verilir. Mağazamızda çeşitli ürün seçenekleri sunmak için tedarik işlemleri gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz tarafından yapılan kontrol sayesinde fiyat, ürünün değerine bağlı olarak belirlenir.

Büyükçekmece Antika Eşya Alan Yerler

Eski dönemde, sultanların tercih ettiği ürünler bu gün bize geldi. Kusursuz alışverişler sayesinde mağazamız, koleksiyonerlere nadir bulunan ürünlere erişim sağlamaktadır. Elinizde böyle bir ürün varsa, eski tugar gümüş yatakları hakkında detaylı bilgi alarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir uzmanlar ekibi tarafından yapılan kontrollerle belirlenen fiyat seçeneklerini kullanarak alım yapıyoruz.

Büyükçekmece Antika Alım Satım

Satmak istediğiniz her türlü gümüş ürün için antikacılarla yapılan toplantılarda belirlenecek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle mağazamız bu konuda yapılan işin gereklerini yerine getiriyor ve maliyetini satın alıyor. İlgilendiğiniz konular hakkında bilgi edinmek için size iletişim bilgileri yoluyla detaylı bilgi sağlayacağız. Her türlü antika için hizmet veriyoruz.

Büyükçekmece Antika Alanlar

Halı ve kumaşlarıyla ünlü Hereke kumaşının yanı sıra Hereke kumaşının üretimi ile ünlü olan bu kumaşlar, özellikle bu kumaşları almak isteyenler için uygundur. Mağazamız seçebileceğiniz çeşitli ürünleri birleştirmekte ve en uygun seçenekleri bulabilirsiniz. İşimizin değerli kısımları durumunda yaptığınız gereksinimler doğrultusunda en iyi hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Büyükçekmece Antika Eşya Alım Satım

Eski zamanlarda saraylarda döşemeye veya perdelere duyulan ihtiyacı karşılamak için kullanılan Hereke kumaş, özellikle bu amaçla yapılan çalışmalarda, bu ürünleri bir araya getirmenize olanak sağlar. Halıya büyük ilgi uyandıran bir isim de kumaşlarında tercih edilmektedir. Farklı alanlarda farklı desenlerde bulunan kumaşlar kullanılmaktadır. Artık geçmişten gelen bu ürünler, büyük ilgiyle toplayıcılarla buluşuyor.

Büyükçekmece Antikacılar

Osmanlı döneminde büyük ilgi ile karşılanan kumaşlar büyük ilgi ile karşılanmaya devam ediyor. Hereke kumaş, değeri nedeniyle, bu ürünleri satın almak isteyenlere, özellikle de alımlarından sonra satış işlemleri yapıyorsa, hizmet vermektedir. Bu konuda yapılan çalışmalar sayesinde mağazamız bu işi yapanların israfını karşılamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + 12 =

WhatsApp chat