Buldan Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Buldan Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler

Denizli Buldan Antika Eşya Alanlar Ve Alan Yerler, Buldan Antika Alanlar, Buldan Antika Alan Yerler, Denizli Buldan Antika Eşya Satmak İstiyorum, Buldan İkinci El Kitap Alanlar, Buldan Plak Alan Yerler, Denizli Buldan Gümüş Alım Satım, Denizli Buldan Antika Obje Bakır alan dükkanlar, Buldan Antika Halı eksperi ekspertizi, Denizli Buldan Eski Kullanılmış Antika değeri taşıyan eşya alanlar.

Buldan Plak Alanlar Ve Alan Yerler

Buldan 33’lük Plak Alanlar, Buldan 45’lik Plak Alanlar, Buldan 78’lik Plak Alanlar, Buldan Antika Aksesuar Alanlar, Buldan Antika Alanlar. Buldan Antika Avize Alan Yerler, Buldan Antika Berat Alanlar, Buldan Antika Bindallı Alanlar, Buldan Antika Hereke Halı Alan Yerler. Buldan Antika ipek Halı Alanlar, Buldan Antika Kama Alanlar, Buldan Antika Kapı Alanlar, Buldan Antika Gramafon Alanlar, Buldan Antika Gümüş Alanlar. Buldan Antika Hançer Alanlar, Buldan Antika Eşya Alanlar, Buldan Antika Ferman Alanlar, Buldan Antika Fotoğraf Makinesi Alanlar.

Buldan Gümüş Alanlar Ve Alan Yerler

Buldan Antika Kartpostal Alanlar, Buldan Antika Kılıç Alanlar, Buldan Antika Kupa Alanlar, Buldan Antika Kuranı Kerim Alan Yerler. Buldan Antika Madalyon Alanlar, Buldan Antika Mobilya Alanlar, Buldan Antika Müzik Aletleri Alanlar, Buldan Antika Müzik Seti Alanlar, Buldan Antika Nişan Alanlar. Buldan Antika Obje Alanlar, Buldan Antika Oyuncak Alanlar, Buldan Antika Porselen Yemek Takımı, Buldan Antika Rozet Alanlar, Buldan Antika Saat Alanlar. Buldan Antika Sürahi Alanlar, Buldan Antika Tekke Malzemeleri Alanlar.

Buldan İkinci El Kitap Alanlar Ve Alan Yerler

Buldan Antika Tombak Alanlar, Buldan Antika Tombak Bakır Alanlar, Buldan Antika Tüfek Alanlar, Buldan Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar. Buldan El Yazması Kuranı Kerim Alanlar, Buldan Eski Eşya Alanlar, Buldan Antika Dürbün Alan Yerler. Buldan Antika Duvar Saati Alan Yerler, Buldan Antika Yağlı Boya Tablo Eşya Alanlar. Buldan Antika Askeri El Yazması Mektup Eşya Alanlar, Buldan Osmanlıca Kitap Alanlar, Buldan Plak Alanlar, Buldan Osmanlı Malzemeleri Alanlar. Buldan Hat Yazısı Alanlar, Buldan Hilye-i şerif Alanlar, Buldan El Yazması Kitap Alan Yerler, Buldan Eski Köstekli Saat Alan Yerler, Buldan Eski Tuğralı Gümüş Alanlar.

Monica Seles 2 Aralık 1972’de Sırbistan’ın SR, Yugoslavya Bölgesi’ndeki Novi Sad’da doğdu. Halen Sarasota, Florida, ABD’de yaşayan Seles, profesyonel tenis kariyerine 1989 yılında başladı. 2003 yılında son resmi maçını oynayan Monica Seles, aktif tenis kariyerine 2008 yılında emekli oldu. Boyunca birçok turnuvada olan Monica Seles kariyeri 53 mutlu zamana ulaşmayı başardı. Kariyerinde 53 turnuva zaferi olan Monica Seles, 9 kez Grand Slam kazanmayı başardı. Tur Finalleri’ni 3 kez kazanan Seles, 2000 Sidney Yaz Olimpiyatları’nda bronz madalya kazanma sevincine sahipti. 1989 yılında bir profesyonel olan Monica Seles, kariyeri boyunca turnuvalardan toplam 14.891.762 $ kazanmayı başardı.

Bugün itibariyle, Sırp ve Amerikan pasaportu olan Monica Seles, 2002 yılına kadar Yugoslavya pasaportu taşıdı. 11 Mart 1991’de dünyada ilk kez 1 numaraya yükselmeyi başaran Monica Seles, uzun bir süre, ama ondan sonra, biçimsizliği nedeniyle hızla düştü. Kariyerinde 595 oyun oynayan Monica Seles% 82.98 galibiyet aldı. 1990’da ilk ‘Grand Slam’ı kazanan Sırp raketi, dünyanın en iyisi Martina Navratilova ile karşılaştırıldı. Ertesi yıl Avustralya Açık, Fransız Açık ve ABD Açık zaferleri bu karşılaştırmayı haklı çıkardı. Çıtasını hızla yükselten Monica Seles, 19 yaşındayken dünya çapında ün kazandı. 1990 ve 1991 yıllarında 4 Grand Slam zaferinden sonra performansını daha da ileriye götüren Monica Seles, 1992’de 4 Avustralya Açık, Fransız Açık, Wimbledon ve Amerikan Açık Tenis Turnuvasında ve sadece Wimbledon’da finale kaldı. kazanmayı başaramadı.

Monica-Seles’in en büyük tenis oyuncusu 1992 yılında 3 Grand Slam zaferiyle toplam Grand Slam sayısını 7’ye çıkarmayı başardı ve 1993’te Monica Seles Avustralya Açık Tenis Turnuvası’nı kazanarak bir düşüş aşamasına girdi. 1991-1993 yılları arasında toplam 8 Grand Slam kazanmayı başaran Monica Seles, 1996’da emekli olmadan önce son Grand Slam’ı kazandı. Bu tarihten sonra ciddi bir düşüş yaşayan Sırp raketi, 2003 yılında tenis kariyerine ara verdi. Monica Seles 2003 yılında son maçında oynayan, 2008 yılında mahkemelere veda ettiğini açıkladı. Çiftlerde de savaşan Monica Seles, 1991 ve 2001’de Avustralya Açık Tenis Turnuvasında yarı final oynayarak en iyi sonucunu elde etti. 1996, 1999 ve 2000 yıllarında ABD’de düzenlenen Fed Kupası’nda da şampiyonluğu kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen + 9 =

WhatsApp chat