Aydınlı Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

Aydınlı Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Aydınlı Antika Kitap Alanlar, Aydınlı İkinci El Kitap Alanlar, Aydınlı Eski Kitap Alanlar, Aydınlı Kullanılmış Kitap Alanlar, Aydınlı Antika Kitap Alan Yerler, Aydınlı İkinci El Kitap Alan Yerler, Aydınlı Eski Kitap Alan Yerler, Aydınlı Kullanılmış Kitap Alan Yerler, Aydınlı Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alım Satım, Aydınlı Sahaf, Aydınlı 2.el Roman Hikaye Alan Firmalar, Aydınlı Eski Basım Dergi Ansiklopedi Alan Dükkanlar, İstanbul Aydınlı Almanca İngilizce Fransızca Arapça Farsça Dil Kitapları Alan Yerler, Aydınlı Dergi,Kartpostal, Gazete, Ferman Ve Dökümanlar Alınır Satılır, Aydınlı El Yazma Osmanlıca Kitap Alım Satım, İstanbul Aydınlı Antika Osmanlı El Yazması Kitap Alan Yerler, Aydınlı Toplu Kitap Alım Satım.

Aydınlı Antika Kitap Alanlar

Aydınlı Antika Kitap Alanlar, İstanbul Aydınlı Antika Kitap Alan Yerler, Aydınlı Antika Kitap Alım Satım, Aydınlı Antika Kitap Satmak İstiyorum. Aydınlı Antika Kitap , Roman, Dergi, Hikaye, Gazete, Kartpostal, Ferman, Döküman Alan Dükkanlar.

Aydınlı İkinci El Kitap Alan Yerler

İstanbul Aydınlı İkinci El Kitap Alanlar, Aydınlı İkinci El Kitap Alan Yerler, Aydınlı İkinci El Kitap Alım Satım, Aydınlı İkinci El Toplu Kitap Satmak İstiyorum.

Aydınlı Eski Kitap Alım Satım

Aydınlı Eski Kitap Alım Satım, İstanbul Aydınlı Eski Kitap Alanlar, Aydınlı İkinci El Kitap Alan Yerler, Aydınlı Eski Kitap Alan Dükkanlar Firmalar.

Linux tabanlı bir işletim sistemi kullandıysanız, büyük olasılıkla init.d dizinini duyacaksınız. Bu dizinin tam olarak ne yaptığını merak ediyor musunuz?

İnit.d dizini aslında yalnızca bir iş yapar, ancak tüm sisteminiz için yapar. Bu nedenle, bu, sistemin çeşitli hizmetler için başlatma / durdurma komut dosyalarını içeren ana işlevlerinden biridir. Muhtemelen tam olarak açık değildir.

Biraz daha derine inelim …

System / etc klasörü içindeki init.d dizinine bakarsanız, rc # .d dizinlerini bulacaksınız. Burada “#” işareti, 0’dan 6’ya kadar değerler alabilen özel başlatma düzeylerini yansıtır. Komut dosyaları “K” veya “S” harfiyle başlar ve tüm “K komut dosyaları” S komut dosyalarından önce işlenir. (Çalıştır.) Ardından, komut dosyasının konumuna bağlı olarak, hangi komut dosyasının ne zaman çalıştırılacağına karar verilir. Sistem hizmetleri, dizinler arasında sorunsuz çalışan bir makine gibi çalışır, ancak bazen kill orll yapılarını kullanmadan bir işlemi durdurmanız veya başlatmanız gerekebilir. Etc / init.d dizini burada size yardımcı olacaktır.

Evet; Ancak, init.d dizini nasıl kullanılır …. Biraz kullanım hakkında konuşalım ..

Her şeyden önce, init.d dizinini kullanmak için kök ayrıcalıklarına, yani sudo ayrıcalıklarına sahip olmalısınız. Başka bir makalede ayrıntılı olarak açıklayacağım.

Evet, komut şöyle görünür:

Bu satırla, init.d içindeki her komut dosyası komut olarak çalışacaktır.

/etc/init.d/command SECENEK

Burada, “SEÇENEK” bölümü aşağıdaki anlamlara gelebilir: 3750_term-init

Başlamak
Dur
şarjı
tekrar koş
yeniden yüklemeye zorla
Çoğu durumda, start, stop veya restart komutu kullanılır. Daha iyi bir anlayış için bir örnek verelim. İnternet bağlantınızı yeniden başlatmak istediğinizi varsayalım ve sadece şu komutu yazın:

/etc/init.d/networking yeniden başlatma

Bu dizinde en çok kullanılan başlatma komut dosyaları şunlardır:

ağlar
samba
apache2
FTPDir
SSHD
güvercinlik
MySQL
Tabii ki, buradaki komut dosyaları sisteme indirdiklerinize bağlı olarak değişecektir.

Bilgisayarda durum bu, peki ya telefonlar?

Bildiğiniz gibi, Android android tabanlı bir işletim sisteminin varlığı ve init.d desteği önemli bir sorundur. Bu yapının adından da anlaşılacağı gibi, kesinlikle telefonunuza uyum sağlar. Bu, pil kullanımından gelişmiş performansa kadar uzun süredir devam eden bir sorundur. açılır. Bu mod geniş bir konu olduğundan, sonraki makalelerimde daha fazla bilgi verebilirim.

Tek dezavantajı, orijinal romun init’i desteklememesidir. Android açık kaynak olduğundan, piyasada özel romlar mevcuttur ve init.d desteği sadece bu romlarda kullanılabilir.

Sonuç olarak; Linux çok esnek bir çerçevedir. Sorunu çözmek için birçok yöntem kullanabilirsiniz, bunlardan biri sistem hizmetlerini kontrol etmektir. Inıt.d ile bu sorunun üstesinden gelebiliriz.

Burada init.d sistemini olabildiğince açıklamaya çalıştım. Bir sonraki makalede görüşmek dileğiyle …

Aydınlı Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Aydınlı Kullanılmış Kitap Alanlar,Aydınlı Kullanılmış Kitap Alan Yerler,Aydınlı Kullanılmış Kitap Alım Satım,Aydınlı Kullanılmış Kitap Alan Dükkan Firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − 9 =