Ataşehir Antika Eşya Alanlar

Ataşehir Antika Eşya Alanlar

Numara 1: 0532 335 75 06

Numara 2: 0531 981 01 90

Ataşehir Antika Eşya Alanlar, olarak antika eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Antika olabileceğini düşündüğünüz eski eşyanızı bir uzman eşliğinde değerlendirip ona göre fiyat belirliyoruz ve ücreti peşin bir şekilde veriyoruz. Kısacası satmayı düşündüğünüz tüm antika objelere,eşyalara,tablolara,müzik aletlerine,eski mobilyalara,eski teknolojik aletlere,müzik setlerine,işlemeli semaverlere,oyuncaklara,eski kalemlere,antika elle yazılmış osmanlıca kitaplara,eski mutfak aletlerine, kap yemek takımları, çeşitli eski antika saatler,işlemeli giysiler örtüler, kartpostal ürünler, hat yazıları, madalya nişan yüzük apolet rütbe,taş plaklar,ünlü veya tanınmış kişilerin antika objeleri,avizeler,heykeller,halılar gibi eski antika eşyalarınız Ataşehir Antika Eşya Alanlar tarafından en iyi fiyat teklifi verilerek sizden satın alınır.

Ataşehir Antika Alanlar

Yukarıda yazdığımız gibi çeşitlerce antika eşyalarınıza talibiz, Ataşehir Antika Alanlar tarafından eski eşyalarınız antika değeri taşıyorsa satın alınır. Fakat her eski eşya antika olmamaktadır Ataşehir antika olabilmesi için parçanın az bulunabilmesi ve özel şekilde üretilmesi önemli bir özelliktir aynı zamanda tarihte önemli bir zamanda yapılmış ve o zamanın ünlü sanat ustaları tarafından dönemin izleri  bırakılmış eserlerin değeri paha biçilmez olarak değerlendirilmektedir. Bu yüzden eski eşyalarınızı bize yukarıda yer alan 2 adet telefon numarasından ulaşarak fotoğrafları gösterebilir ve antika olabilecek eşyaya fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ataşehir Antikacı

Ataşehir Antikacı arıyorsanız arayacağınız en iyi yere gelmiş bulunmaktasınız. Deneyimli ve tecrübeli antika ustalarımız elinizde bulunan eski eşyaların antika değerlerini ücretsiz bir şekilde belirtiyor ve sizlere fiyat teklifi veriyor. Verilen fiyat teklifinin piyasada bulabileceğiniz en iyi ücret olacağına inanıyoruz. Antika olduğunu düşündüğünüz bir obje varsa mutlaka sayfanın en üst kısmında yer alan numaralara ulaşmanızı istiyoruz. Eski eşyanın fotoğrafını gönderip bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Antika Eşya Alım Satım

İstanbulda Antika alım satımı yapabileceğiniz en iyi yerlerden biri olan iş yerimiz Ataşehir Antika Eşya Alım Satım yapmaktadır. İstanbulun her ilçesine ayrı ayrı hizmet veren firmamız sizler için en iyi performansı sergilemeye çalışıyor. Sahip olduğunuz antika değeri taşıyacak eşyaları kapınızın önüne kadar gelip teslim alıyor ve anında ödemesini tarafınıza yapmış oluyoruz. Antika ürünlerini Ataşehir antika eşya alım satım tarafından alıp satabilirsiniz.

Ataşehir Antikacılar

Antikacılar aldığı eşyaları genellikle koleksiyon yapan kişilere sergilemektedir eğer sizde elinizin altında antika değeri taşıyabilecek bir eşya bulunduruyorsanız Ataşehir Antikacılara gösterebilirsiniz. Oldukça geniş yelpazeye sahip olan şirketimiz sizlere elinizde bulunan antika ürünü nakit paraya çevirmeniz için çok büyük bir fırsat sunuyor. Şimdi sizde antika eşyanızı satıp para kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − thirteen =

WhatsApp chat