Acıbadem Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

Acıbadem Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Acıbadem Antika Kitap Alanlar, Acıbadem İkinci El Kitap Alanlar, Acıbadem Eski Kitap Alanlar, Acıbadem Kullanılmış Kitap Alanlar, Acıbadem Antika Kitap Alan Yerler, Acıbadem İkinci El Kitap Alan Yerler, Acıbadem Eski Kitap Alan Yerler, Acıbadem Kullanılmış Kitap Alan Yerler, Acıbadem Antika İkinci El Eski Kullanılmış Kitap Alım Satım, Acıbadem Sahaf, Acıbadem 2.el Roman Hikaye Alan Firmalar, Acıbadem Eski Basım Dergi Ansiklopedi Alan Dükkanlar, İstanbul Acıbadem Almanca İngilizce Fransızca Arapça Farsça Dil Kitapları Alan Yerler, Acıbadem Dergi,Kartpostal, Gazete, Ferman Ve Dökümanlar Alınır Satılır, Acıbadem El Yazma Osmanlıca Kitap Alım Satım, İstanbul Acıbadem Antika Osmanlı El Yazması Kitap Alan Yerler, Acıbadem Toplu Kitap Alım Satım.

Acıbadem Antika Kitap Alanlar

Acıbadem Antika Kitap Alanlar, İstanbul Acıbadem Antika Kitap Alan Yerler, Acıbadem Antika Kitap Alım Satım, Acıbadem Antika Kitap Satmak İstiyorum. Acıbadem Antika Kitap , Roman, Dergi, Hikaye, Gazete, Kartpostal, Ferman, Döküman Alan Dükkanlar.

Acıbadem İkinci El Kitap Alan Yerler

İstanbul Acıbadem İkinci El Kitap Alanlar, Acıbadem İkinci El Kitap Alan Yerler, Acıbadem İkinci El Kitap Alım Satım, Acıbadem İkinci El Toplu Kitap Satmak İstiyorum.

Acıbadem Eski Kitap Alım Satım

Acıbadem Eski Kitap Alım Satım, İstanbul Acıbadem Eski Kitap Alanlar, Acıbadem İkinci El Kitap Alan Yerler, Acıbadem Eski Kitap Alan Dükkanlar Firmalar.

Yaklaşık iki yıldır aktif olarak kullandığımız yazar sistemimizde, geri bildiriminiz sonucunda, değerlendirme kriterleri ve diğer küçük detayları düzenleyerek daha sağlam bir altyapı oluşturmaya çalıştık. Bunu yaparken, sistemin genel imajını ve kullanıcı arayüzünü tamamen yeniledik. Bu değişikliklerin bazıları aşağıdaki gibidir: – Değerlendirmeler artık 20 puanın üzerinde değil, 100 puanın üzerinde olacak. Geçmişte 20 üzerinden 10 puana ulaşan makaleler, 100 üzerinden 50 puana ulaşan makaleler yayınlanacak. – Onay kuyruğuna gönderdiğiniz ve değerlendirilmeyi bekleyen 5 makalenizin sayısı panelden anında takip edilecektir. – Profil bilgileri bölümü daha fazla özellik ile detaylandırılmıştır. Hakkınızda daha fazla bilgi girebilir, profil resminizi ayarlayabilir ve bu bilgilerin bir kısmını diğer yazarlarla birlikte istatistikler bölümünde görebilirsiniz. – Özelleştirilmiş aylık performans grafiği eklendi. – Şifremi unuttum, yardım ve hata raporlama bölümlerim eklendi. – Değerlendirme bölümüne özgünlük ve popülerlik öğeleri eklendi. – Alt ödeme limiti 50 TL’ye çıkarıldı. Bilgiustam’da yazılabilecek kategorilerde bazı değişiklikler yapıldı: Haber makaleleri artık sitede bulunmayacak. Yeni teknolojiler veya diğer güncel konular hakkında bir makale yazarken “… nedir? Nasıl çalışır? “Bu tür başlıklar için uygun içerik yayınlanacaktır. Sitede yazılan haber makaleleri zamanla güncelliğini yitirdiğinden ve daha sonra bu makaleleri temizlememiz gerektiğinden hiçbirimizin Bundan kaçınmak için bundan böyle haber makalelerini artık eklemeyeceğiz. Sitede yayınlanmayan diğer kategoriler şunlardır: ariDate, spor (motor sporları hariç), sinema ve politika. Bunun dışında öykü, kompozisyon ve yorum stili içerikleri sitenin eskisi gibi ana konseptinin dışındadır. Bilgilerinize sunulur.

Acıbadem Kullanılmış Kitap Alanlar

İstanbul Acıbadem Kullanılmış Kitap Alanlar,Acıbadem Kullanılmış Kitap Alan Yerler,Acıbadem Kullanılmış Kitap Alım Satım,Acıbadem Kullanılmış Kitap Alan Dükkan Firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 2 =

WhatsApp chat